RCD Espanyol – Barcelona 0:1 (vége) | Real Club Celta de Vigo – Sevilla 1:0 (vége) | Athletic Bilbao – Atlético Madrid 1:2 (vége)
Real Madrid – Rayo Vallecano 5:0 (vége)
Real Madrid
5:0 (1:0)
Rayo Vallecano
szombat 29.03.2014, 22:00 • Estadio Santiago Bernabéu • Primera División

Sok izgalmat nem hozott ez a mérkőzés, annál több gólt viszont igen. A Madrid a 15. percben szerezte első gólját, ezt követően végig nyugodtan, higgadtan játszott, néhol már-már unalomba szürkült a találkozó.
    Ronaldóék végig irányítva, rendkívül könnyedén szerezték meg a három pontot.
    Ezzel a győzelemmel ugyanakkor maradnak a harmadik helyen, a közvetlen riválisok is tudtak nyerni.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (23:55:04)

90+2
    A mérkőzés utolsó támadását a vendégek vezették, Viera 19 méterről még kapura lőtte, kísérlete jócskán fölé ment.

90
    Két perc lesz a hosszabbítás.

89
    Jó sokáig járatták a labdát a vendégek a Madrid tizenhatosa előtt, bejátszani nem sikerült, a hazaiak támadhatnak.

87
    Bale ellen szabálytalankodtak, de most kivételesen nem sokáig volt a hazaiaknál a labda.

86
    A Madrid járatta a labdát, Coentrao azonban már lesen volt, szabadrúgása kifelé.

85
    Isco végezte el a hazaiak szabadrúgását, Ronaldo fejese nem sokkal ment mellé.

84
    Kicsiben végezték el a hazaiak a szögletet, majd csak beemelték a Vallecano tizenhatosára, ott jó kis tűzijátékot rendeztek, végül Pepe lövése elakadt a blokkban, ezután már sikerült kivágni a labdát.

83
    Bale húzta meg a bal oldalon, veszélyesen rúgta középre, Ronaldo elől Rubén kapus megkaparintotta a labdát.

81
    Niguez vállalta el a vendégek szabadrúgását, húsz méterről megeresztett lökete nem jutott el kapuig, elakadt a blokkban.

80
    Coentrao volt szabálytalan, húsz méterről rúghatnak szabadrúgást a vendégek.

78
    Real Madrid gólt szerzett!!
    ALVARO MORATA kap használható labdát a vendégek tizenhatosán belül, 15 méterről balról szépen tekerte be a bal felsőbe.

77
    A mérkőzés teljesen leült, a vendégek lélekben már feladták, igazából mindkét csapat a találkozó végét várja.

75
    Isco passzolta ki a labdát jobbra, Ronaldo kapásból rúgta kapura, próbálkozása nem találta el a kaput.

74
    Morata jött be a lecserélt Benzema helyett.

73
    Carlos fejezte be lövéssel a vendégek támadását, kísérlete nem találta el López kapuját.

71
    GARETH BALE három percen belül második gólját is megszerezte. Saját térfelén szerzett labdát, végigszólózva a vendégek térfelén a tizenhatos vonaláról lőtte be a jobb sarokba.