Manchester United – Swansea City 1:2 (vége) | Leicester City – Everton FC 2:2 (vége) | Queens Park Rangers – Hull City 0:1 (vége)
Stoke City – Aston Villa FC 0:1 (vége) | West Bromwich Albion – Sunderland AFC 2:2 (vége) | West Ham United – Tottenham Hotspur 0:1 (vége)
Arsenal FC – Crystal Palace 2:1 (vége)
Leicester City
2:2 (1:2)
Everton FC
szombat 16.08.2014, 16:00 • King Power Stadium, Leicester • Barclays Premier League

Egy küzdelmes mérkőzésen a jobb erőkből álló, de a második félidőben semmit sem mutató Everton ott hagyott 2 pontot a Leicester City otthonában. Ami a hazaiakat illeti: küzdeni akarásból jeles, a játék még hagy kívánni valót maga után, de összességében a mai napon rászolgáltak egy pontra! Láthattunk parádés gólokat, elsősorban az Everton kapufás góljai maradhatnak emlékezetesek, de a Leicester is szépen használta ki lehetőségeit, így a látvány terén sem lehet okunk a panaszra. Reméljük sok, hasonlóan jó színvonalú mérkőzést láthatunk majd még a szezon folyamán.
    Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (17:53:42)

90+2
    Baines beadását Lukaku csúsztatta jócskán fölé az ötös sarkáról

90+2
    A Leicester sem áll le! Mennek előre a 3 pontért!

90+1
    Mirallas távoli kísérletét blokkolták a hazaiak

90+1
    4 perc a ráadás

90
    Mirallas keményen belőtt beadását vágták ki a hazaiak Naismith elől az ötös vonalán

88
    Most már persze, hogy sürgősebb a liverpooliaknak.. Kérdés, hogy a hátra lévő 2+pár perc elég lesz -e a vezetés újbóli megszerzéséhez...

86
    CHRIS WOOD helyzett a hosszú alsóba balról, nagyjából 12 méterről Howard mellet, miután egy távoli lövés levágódott és szerencsés úton elé került a labda. Okos gól és persze nagyon fontos hazai szempontból!

85
    Coleman lépett pályára McGeady helyett

84
    Az utóbbi percben sok a tisztázatlan belépő, sokat akad meg a játék, ami mind az Everton javát szolgálja

82
    Jagielka-t kell ápolni, miután fejbe ollózta őt Wood a labda helyett egy felívelést követően

81
    Mirallas a pályán Pienaar helyett a hajrára

80
    Barry volt ismét szabálytalan, Jones jóindulatának köszönheti, hogy nem kapta meg 2. sárgalapját

80
    Naismith nem tudta átvenni a labdát Lukaku baloldali beadása után, így oda a lövőhelyzet is