REAC – Monor SE 4:2 (vége)
Rákospalotai EAC
4:2 (1:0)
Monor SE
szombat 16.08.2014, 19:00 • Budai II. László Stadion, Budapest • NBIII - Közép csoport

Egy fordulatos, és a második félidőnek köszönhetően egy izgalmas mérkőzést nyert meg a REAC, ezzel megszerezve a bajnokságban az első három pontot.
    A második félidő hazai 1:0-ás vezetéssel kezdődött, de Háda és Szabó Viktor találatával az 56. percben már monori vezetést mutatott az eredményjelző. Egy fölösleges buktatás után büntetőből egyenlített Kiss, majd Petrezselyem kiállítása után megfogyatkoztak a vendégek, a rákospalotaiak pedig újabb két gólt még berámoltak Trepák kapujába.
    Köszönöm a figyelmet! (20:53:10)

90+3

90+3
    Trepák kirúgása után a játékvezető lefújta a találkozót.

90+2
    Hosszan előkészület után Kollár nagyon elmérte a távolságot, jócskán fölé rúgta a szabadot.

90+1
    Buktatás a monori büntetővonal előtt, szabadrúgással jöhet a REAC.

90
    Lászka helyére a végén még Pfister pályára lépett.

89
    Itt már mindkét csapat a mérkőzés végét várja, a három pont sorsa eldőlt.

88
    A REAC gólt szerzett!
    KOLLÁR BENJAMIN alighogy pályára lépett, góljával eldöntötte a három pont sorsát. Balról érkezett beadásra szépen fordult rá, mintegy tíz méterről a bal sarokba vágta a labdát.

87
    Bedobás után a hazaiak adogatnak a középpályán, finoman szólva nem rohannak fejjel a falnak.

86
    Kollár jött be a lecserélt Lucz helyére.

85
    Sok az apró szabálytalanság a pályán, most éppen a hazaiak jöhetnek saját térfelükről szabaddal.

84
    Jobbról rúgták középre a labdát a vendégek, a REAC védői könnyedén megoldották a feladatot.

83
    Virágh jött be a lecserélt Barcsai helyett.

82
    Hosszan előrevágott labda a hazaiaktól a semmibe, a Monor fordulhat.

81
    Emberelőnyben a rákospalotaiak tartják a labdát, igyekeznek megbecsülni azt.

80
    Próbálkozott ugyan egy támadással a Monor, de a hazaiak tizenhatosánál már elfogyott a lendület.

78
    Fordulatos a meccs, ennek ellenkezőjét senki nem vonhatja kétségbe. Jobb oldalon vezettek támadást a hazaiak, jó centerezés után már úgy tűnt nincs veszélyben a vendégek kapuja, majd HERBÁLY TAMÁS mintegy tíz méterről kilőtte a kapu bal sarkát.

77
    Benke helyére Magyar érkezett.

75
    Lászka kapott egyet a lábára, szabadrúgással jöhet saját térfeléről a hazai egyeüttes.

Gólok: 25. Labát, 69. Kiss (bünt.), 78. Herbály, 88. Kollár – 49. Háda, 56. Szabó Viktor

Lapok:   44. Labát (REAC), 63. Kollár (REAC) – 65. Villányi (MSE), 68. Petrezselyem (MSE)   73. Petrezselyem (MSE)

Rákospalotai EAC: Changeliya – Balázs, Labát, Kollár, Birtalan – Lászka (90. Pfister), Nagy, Kiss, Csete (58. Herbály) – Lucz (86. Kollár), Csiszár
    Cserék: Kőhalmi – Olay, Pfeister, Emperger, Dinka, Herbály, Kollár

Monor SE: Trepák – Barcsai (83. Virágh), Petrezselyem, Petric, Háda – Villányi (67. Horváth), Szabó V., Mészáros, Benke (77. Magyar) – Vékei, Szabó T.
    Cserék: Járvás – Gólya, Horváth, Sinkó, Üres-Farkas, Magyar, Virágh

Játékvezetők: Kovács – Bornemissza, Mohos