Nyíregyháza – Fehérvár 0:2 (vége) | MTK Budapest FC – Budapest Honvéd FC 2:0 (vége) | Dunaújváros – Lombard Pápa FC 1:1 (vége)
Újpest FC – Debreceni VSC 1:0 (vége)
MTK Budapest FC
2:0 (1:0)
Budapest Honvéd FC
szombat 16.08.2014, 18:30 • Felcsút, Pancho Aréna • OTP Bank Liga

A fővárosi derbit gond nélkül húzta be az MTK Felcsúton, így javított a paksi vereség után. Gyakorlatilag végig domináltak a találkozón, ők birtokolták a labdát, nekik voltak helyzeteik, a második félidőben teljesen elszívták a Honvéd elől a levegőt, akik szinte semmit nem mutattak a szünet után.

Megérdemelt MTK-győzelem, négyből három siker a kék-fehérek mérlege, a Honvéd pedig tovább csúszik a lejtőn. (20:23:00)

90+4

90+4
    Vége a találkozónak!

90+3
    Letelt a jelzett három perces ráadás.

90+2
    A spanyol légióst vastaps kíséri, a publikum a "szép volt fiúk" rigmust skandálja.

90+2
    Frank Richárd érkezik Sergio helyére.

90+1
    Pölöskei is ront nagy helyzetben, szintén borzasztóan rosszul találta el a játékszert.

90
    Lejárt a rendes játékidő!

89
    Prosser nagyon gyengén találja el a labdát, ígéretes helyzet volt.

87
    Prosser majdnem kiharcolt egy tizenegyest, de Kassai neki sem fújja be – Vukmir ismét óriásit védekezett.