Manchester United – Swansea City 1:2 (vége) | Leicester City – Everton FC 2:2 (vége) | Queens Park Rangers – Hull City 0:1 (vége)
Stoke City – Aston Villa FC 0:1 (vége) | West Bromwich Albion – Sunderland AFC 2:2 (vége) | West Ham United – Tottenham Hotspur 0:1 (vége)
Arsenal FC – Crystal Palace 2:1 (vége)
Queens Park Rangers
0:1 (0:0)
Hull City
szombat 16.08.2014, 16:00 • Loftus Road, London • Barclays Premier League

A játékvezető véget vet a mérkőzésnek, ahol bár a Queens Park Rangers közel járt a vezető találat megszerzéséhez, 19 lövésből egy sem talált a utat a hálóba.
    Veszélyes helyzeteket alakítottak ki, jobbára centiken múlt, hogy nem lett gól.
    A City egy jól sikerült leválást követően Chester fejesével megszerezték a vezetést, mely később a győzelmet jelentette, bár könnyen lehetett volna a védő negatív hős is, hiszen egy beadás után büntetőhöz juttatta az ellenfelet.
    A 11-es Austin nagyon gyengén lőtte el így McGregor könnyedén hárított.
    Összességében a City megérdemelten szerezte meg a győzelmet.

Köszönöm megtisztelő figyelmüket!
    Tartsanak továbbra is velünk, hamarosan következik az Arsenal – Crystal Palace mérkőzés itt az onlajnok.com-on. (18:00:01)

90+6

90+5
    Livermore szerez félpályánál egy labdát. Egy az egyen viheti az utolsó védőre, egy csel után fölé vágja a labdát.

90+5
    Ahol csak lehet húzza az időt a City, a bedobást is fél percig tart elvégezni.

90+4
    Egymás után 3 lövést 3 védés követ.
    Nem sikerül elmozdulni a 0-ről a hazaiknak.

90+4
    Sikerül megszerezniük a labdát a védőknek, akiknek még van erejük egy rohamra.

90+3
    Kisebb időhúzásba kezdett a vendég csapat.
    A szögletzászlónál tartják a labdát.

90+1
    A szögleteket még gyakorolniuk kell a Rangers játékosoknak.
    Már nem az első a mai mérkőzésen ami az egyik oldalon bejön és érintés nélkül megy ki a másik oldalon.

90
    5 perc lesz a ráadás.

90
    Újabb szöglet a hazaiaknak.

89
    16 helyzetből nem sikerült egyet sem gólra váltania a hazai csapatnak.

89
    Szöglet a QPR-nek, amit McGregor könnyedén húz le a levegőből.

88
    Órási kavarodás a City kapuja előtt, de nem jut lövéshez senki, így felszabadítanak a védők.

87
    Bánkódhatnak a hazaiak a kimaradt büntető miatt.

86
    Laposan, gyengén meglőtt büntető volt a jobb oldal irányába.
    Még csak nem is a sarokba.

85
    McGregor érezte az irányt és hárítani tudta Austin büntetőjét.

83
    Chester ért bele kézzel egy beadásba. Jogos a büntető.

83
    A játékvezető büntetőt ítélt.

82
    Utolsó cseréjét is kihasználja a vendég csapat.
    Ince veszélyesen és jól játszott az egész mérkőzés folyamán, Meyler váltja őt az utolsó 10 percre.