Nyíregyháza – Fehérvár 0:2 (vége) | MTK Budapest FC – Budapest Honvéd FC 2:0 (vége) | Dunaújváros – Lombard Pápa FC 1:1 (vége)

Dobos Barna (Dunaújváros PASE):
    Sajnos elkövettünk egy pontrúgásnál egy hibát, amit aztán az ellenfél játékosa gyönyörűen kihasznált. Voltak lehetőségeink, többször kellett volna feltörnünk az ellenfelet, hiányoztak az egyéni pluszok.

Mátyus János (Lombard Pápa FC): Igazságosnak tűnhet a pontosztozkodás, a szívünk ismét a helyén volt. Sajnos nem tudtunk mit kezdeni a szituációval, hogy egy velünk hasonló erősségű csapattal találkoztunk. Nem játszottunk túlságosan jól, de az egy pont benne volt a mérkőzésben. (20:36:55)

A gyengébb színvonalú második félidőben nem tudott újabb gólt szerezni a jobban játszó Dunaújváros, mezőnyfölényük ellenére nem adódtak előttük igazán komoly helyzetek a második 45 percben, míg a Pápa erejét főleg a védekezés kötötte le, így a félidei eredmény nem változik. Dobos Barna csapata ezzel megszerzi első pontját az első osztályban, míg a Pápa tovább folytatja jó szereplését, ezzel a döntetlennel már 7 ponttal állnak Mátyus Jánosék. A végeredmény tehát Dunaújváros PASE – Lombard Pápa FC 1:1!

90+3

90+3
    Zsótér szögletét Józsi fejeli vissza a túloldalon, azt viszont már kivágják a védők.

90+2
    Böőr Zoltán szólója végén egy szögletet harcol ki a jobb oldalon.

90+2
    Jobb oldali beadás érkezik a Pápa tizenhatosára, Bogunovic kerül földre, szabadrúgás kifelé.

90+1
    Zsótér tekeri be a szabadot a tizenhatos mellől, a kapura tartó labdát Szűcs üti ki.

90+1
    Három perc a ráadás!

90
    Böőr kap szabadrúgást a jobb szélen!

90
    A rendes játékidő utolsó percébe léptünk, a Dunaújvárosnál a labda.

89
    Böröczky elől tisztáz bedobásra a bal szélen Muscat.

88
    Utolsó csere a mérkőzésen: Popin jön le, Waltner a pályán!

88
    Lázár szögletét lehúzza Szűcs, majd Szekeressel balhézik még egyet a pápai hálóőr.

87
    Bal oldali szöglet következik, Lázár áll a labda mögé!

86
    Jöhetett a kontrával a Pápa a szabadrúgást követően, Lázár hátulról akasztott be ellenfelének, sárga lap!