Manchester United – Swansea City 1:2 (vége) | Leicester City – Everton FC 2:2 (vége) | Queens Park Rangers – Hull City 0:1 (vége)
Stoke City – Aston Villa FC 0:1 (vége) | West Bromwich Albion – Sunderland AFC 2:2 (vége) | West Ham United – Tottenham Hotspur 0:1 (vége)
Arsenal FC – Crystal Palace 2:1 (vége)
Stoke City
0:1 (0:0)
Aston Villa FC
szombat 16.08.2014, 16:00 • Britannia Stadium, Stoke-on-Trent • Barclays Premier League

A mérkőzést a Stoke kezdte nagy lendülettel, aztán lassan teljesen kiegyenlítetté vált a találkozó. Az első félidőben nem született gól, majd a második játékrész 50. percében Weimann révén a vendégek szereztek vezetést. Ezt követően a hazaiak próbálkoztak ugyan, mentek előre becsülettel, de gólt nem sikerült szerezniük.
    Köszönöm a figyelmüket (17:59:27)

90+5

90+5
    Az utolsó percben a Villa passzolgatott, szép lassan leperegtek a másodpercek.

90+4
    Arnautovic a legvégén egyenlíthetett volna, mintegy nyolc méterről lőtt kapura, Senderos vetődött bele a lövésbe.

90+3
    A Villa végezhetett el szögletet, veszélyt nem jelentett, de a Stoke előrevágott labdája is pontatlan.

90+2
    A vendégek ügyesen ölik az időt a Stoke térfelén.

90+1
    Szabadrúgást végezhetett el a középpályáról a Stoke, nem jutottak el helyzetig.

90
    Öt perc lesz a hosszabbítás.

89
    A kényelmesen elvégzett szögletet kicsiben végezték el a vendégek, majd próbálják tartani a labdát a Stoke térfelén.

88
    A Villa vezetett támadást a jobb oldalon, beadásukat az egyik hazai védő szögletre terelte.

87
    Egy kontrából megindult az Aston Villa, támadásukat Bacuna fejezte be lövéssel, tíz méterről nagyon fölé lőtte.

86
    Agbonlahor kapott sárga lapot buktatásért.

86
    A hazaiak próbálnak becsülettel egyenlíteni, de a beszorult vendégvédelemmel szembe egyelőre tanácstalanok.

85
    Guzan rúgta ki nagy előkészület után a labdát, de már ismét a Stoke építkezhet.

84
    A Stoke ívelhetett be balról egy szabadrúgást a Villa tizenhatosára, a védőknek sikerült tisztázni.

83
    Whelan helyére Adam érkezett.

83
    Weimann helyére Bacuna érkezett.

82
    A Villa balról ívelhetett be sarokrúgást, középen kivágták a labdát a védők, de a vendégek maradtak támadásban.