Videoton FC II. – Monor SE 0:1 (vége) | Bajai LSE – SZEOL SC 0:4 (vége) | Kozármisleny – Szentlőrinc SE 0:0 (vége)
REAC – Vác FC 0:3 (vége)
Rákospalotai EAC
0:3 (0:0)
Vác FC
szombat 27.09.2014, 16:00 • Budai II. László Stadion, Budapest • NBIII - Közép csoport

A Vác remek sorozata Rákospalotán is folytatódott, győzelmükkel a vendégek maradnak a tabella élén.
    Az első félidő kiegyenlített küzdelme után a fordulást követően a Vác azonnal megszerezte a vezetést. A REAC hajtott az egyenlítésért, és a fővárosiaknak meg is lett volna a lehetősége a gólszerzésre, ennek ellenére a 71. percben a vendégek növelni tudták előnyüket, majd a 77. percben be is biztosították győzelmüket. A mérkőzés hajrájában már a hazaiak lelkesedése elfogyott, igaz a legvégén nem sok híján sikerült a szépítés. De ma a szerencse se volt a rákospalotaiakkal, így a Vác magabiztosan gyűjtötte be a három pontot.
    Köszönöm a figyelmet! (17:54:40)

90+1

90+1
    A mérkőzés utolsó mozzanatában Nagy Imre próbálkozott meg egy lövéssel, 23 méterről megeresztett bombája nem sokkal ment mellé.

90
    Lucz kapott labdát a váci tizenhatos előtt, cselezéssel szépen tört be a büntetőterületre, 12 méterről meglőtt labdáját Palásthy védte, úgy tűnik nem jön össze a szépítés a REAC-nak.

89
    Buktatás után a hazaiak végezhettek el szabadrúgást a középpályáról, gyors indítással próbálkoztak.

88
    Fábri felé ment egy indítás, a hazai védők lekapcsolták a labdát.

87
    A vendégek végezhettek el szabadrúgást, beívelés helyett egy figurával próbálkoztak, el is veszítették a labdát.

86
    Nagy cselezte át magát két-három hazai védőn, az ötösön veszítette el a labdát, majd a kapunak háttal álló Pölöskei sarkazással a jobb kapufát találta el.

85
    Benkó nem az ívelést választotta, hanem mintegy 28 méterről kapura szúrta, lökete mellé ment.

84
    A mérkőzés leült, a pálya közepén folyik a játék. Kovács buktatása után a Vác ívelhet be szabadrúgást a hazaiak tizenhatosára.

83
    Buktatás után balról íveltek be szabadrúgást a fővárosiak, a veszélyesen érkező labdát kifejelték a váci védők.

82
    A hazaiak végezhettek el sarokrúgást balról, középen felszabadítottak a védők, de a REAC maradt támadásban.

81
    Németh helyett Nagy Richárd a pályán.

80
    Csete kapott labdát a jobb oldalon, cselezgetése után szerelték, a vendégek támadhatnak.

79
    A Vác tartja a labdát, majd egy rossz passz után a hazaiak végezhetnek el bedobást.

77
    A Vác gólt szerzett!
    Talán nem elhamarkodott kijelenteni, hogy eldőlt a három pont sorsa. KOVÁCS GERGELY kapott labdát a hazaiak tizenhatosán belül, jobbról éles szögből nyolc méterről a hosszúba lőtt.

76
    A hazaiakban benne van még a második gól, érezhetően kedveszegetten játszanak.

75
    Jobb oldalon vezettek támadást a vendégek, a veszélyes beadást a hosszún Zsolnai nem tudta lekezelni, így oda a Vác lehetősége.

Kommentátort keresünk a Vác FC csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 47. Zsolnai, 71. Pölöskei, 77. Kovács

Lapok:   30. Pfister (REAC), 57. Nagy (REAC), 66. Kollár (REAC), 69. Kiss (REAC) – 6. Gulyás (DVC), 37. Tányéros (DVC), 64. Rása (DVC), 64. Németh (DVC)

Rákospalotai EAC: Kőhalmi – Labát, Kollár, Birtalan – Pfister, Olay (60. Csete), Lászka, Nagy I. – Lucz, Kiss, Csiszár (23. Herbály)
    Cserék: Kléner – Csete, Dinka, Emperger, Aranyás, Herbály

Vác FC: Palásthy – Pallagi (49. Fábri), Tányéros, Farkas, Zsolnai – Kovács, Tóth (46. Benkó), Rása, Németh (81. Nagy Richárd) – Gulyás, Pölöskei
    Cserék: Rácz – Benkó, Greff, Fábri, Nagy R., Gyepes

Játékvezetők: Berényi – Hofbauer, Hima