Szigetszentmiklós – Tatabánya 3:0 (vége) | BFC Siófok – Ajka 0:3 (vége) | Cegléd – ZTE 0:1 (vége)
Sopron – Nyíregyháza 0:1 (vége) | Gyirmót – Békéscsaba 1:2 (vége)
Szigetszentmiklósi TK-Erima
3:0 (2:0)
FC Tatabánya
szombat 05.10.2013, 15:00 • Szigetszentmiklósi TK sporttelep, Szigetszentmiklós • Merkantil Bank Liga

A kiesési rangadón a hazai csapat magabiztos győzelmet aratott. A mérkőzés gyakorlatilag az első félidő elején eldőlt, Zsivóczky 2 találatával magabiztos előnyhöz juttatta a hazai csapatot. A második félidőben a kiállítás után a mérkőzés már meglehetősen egyoldalú volt. A látottak alapján, egy alacsony színvonalú mérkőzésen, a Szigetszentmiklós győzelme akár nagyobb arányú is lehetett volna. Köszönjük a figyelmüket, tartsanak továbbra is velünk.

90+2
    A sokat utazó vendég szurkolók nemtetszésüket fejezik ki a csapatuk teljesítményét látva.

90+1
    Kollega lőtt ballal a jobbösszekötő helyéről kevéssel a kapu mellé.

90
    2 perc lesz a hosszabbítás.

90
    A szigetszentmiklósiak még támadgatnak, de valós veszély nélkül.

90
    A tatabányai szurkolók még tüzelik a csapatukat, de ez a mérkőzés már eldőlt.

89
    Pilavdzic lőtt 17 lőtt fordulásból, Dombai ezt is biztos kézzel fogta.

88
    Farkas 23 méteres lövését hárítja Dombai.

A mérkőzés már az első félidő elején eldőlt a 2 gyors góllal.

88
    A kapuk előtt nem alakul ki veszélyes helyzet, a hazaiak birtokolják jobbára a labdát.

86
    Takács visszatért a pályára, bár fájlalja a lábát.

85
    A kiállításnál is ápolt Takácsot le kell támogatni a pályáról.

84
    Kissé visszavettek a tempóból a hazaiak, nem erőltetik a góllövést a magabiztos vezetés tudatában.

83
    Kollega cselezgetett a tatabányai kapu előtt, de könnyedén szerelték.

82
    Khoust szerelte könnyedén a tatabányai Bakos.

81
    Csere a FC Tatabánya csapatánál: lemegy Kis Sz., bejön Radnai.

78
    Csere a Szigetszentmiklósi TK-Erimánál: lemegy Kvekveskiri, bejön Pilavdzic, a kétgólos Zsivótzky Norbert helyére pedig Nagy János.

Juhász Attila

Kommentátort keresünk a Szigetszentmiklósi TK-Erima csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 16. Zsivóczky, 19. Zsivótzky, 65. Kollega

Lapok:   55. Szamosszegi (FCT), 57. Besztercei (FCT)   73. Kovács (FCT)

Szigetszentmiklósi TK-Erima: Sánta – I.Jakovlevic, S.Jakovlevic, Pollák – Barna Zs. – Bonifert (Kollega 62.), Kvekveskiri (78. Pilavdzic), Zsivótzky(Nagy J. 78.), Khous, Farkas A. – Takács T. Vezetőedző: Zoran Kuntic.
    FC Tatabánya: Dombai – Besztercei, Szűcs L. (Ludánszki 30.), Szamosszegi, Kis Sz. (81. Radnai) – Bozsik J., Kovács I. – Bakos, Szabó B., Móri – Polyák (Gyürki 61.). Vezetőedző: P. Nagy László.

Játékvezetők: Karakó (Pápai, Kiss I.B.)