Szigetszentmiklós – Tatabánya 3:0 (vége) | BFC Siófok – Ajka 0:3 (vége) | Cegléd – ZTE 0:1 (vége)
Sopron – Nyíregyháza 0:1 (vége) | Gyirmót – Békéscsaba 1:2 (vége)
Gyirmót FC Győr
1:2 (0:1)
Békéscsabai Előre 1912 SE
szombat 05.10.2013, 17:00 • Gyirmót Stadion, Győr-Gyirmót • Merkantil Bank Liga

A mérkőzés elején a hazai csapatnál volt az irányítás, ám a félidő második felében a Békéscsaba akarata érvényesült inkább, amit gólra is tudtak váltani. A második félidőben felváltva ment az adok-kapok, de az utolsó percekben egy szerencsés találattal a vendégek térhetnek haza 3 ponttal. (18:54:27)

90+4
    A hosszabbításban már nem történik említésre méltó esemény.

90
    4 perc hosszabbítás következik.

89
    A vendégek is kihasználják 3. cserelehetőségüket. Tölgyesi helyére érkezik Mészáros.

86
    A Békéscsaba gólt szerzett!
    Egy szabadrúgás után alakul ki tumultózus jelenet a hazai kapu előtt, amiből a vendégek számára alakul ki helyzet. A jó helyen álló MOSQUERA MINA ARBEY juttatja a hálóba a játékszert.

82
    Utolsó cserelehetőségét is kihasználja a hazai csapat. Egerszegi helyére érkezik Lázár.

81
    Csere a Békéscsabai Előre 1912 SE-nél/nál: lemegy Pozsár, bejön Pantovic.

78
    Illés indítása bizonyul hosszúnak a frissen beállt Tóth számára.

77
    Cseri helyére érkezik Tóth.

77
    Illés beadását lövi kapura Oross, de Póser ismét jól teszi a dolgát. Szöglet következhet.

75
    Erős 27 méteres szabadrúgását fogja magabiztosan Póser.

72
    Magasföldi beadása érkezik pontosan Orosshoz, akit azonban szerelni tudnak a védők.

71
    Balogh érkezik Leucuta helyére.

69
    Újabb hazai szabadrúgás. Ismét Illés állt a labda mögé, de a kapuba tartó lövését Póser ki tudta ütni.

68
    Király kapott sárgalapot.

65
    A Gyirmót gólt szerzett!
    Illés végzett el egy szabadrúgást 25 méterről, a beadására OROSS MÁRTON érkezett a legjobb ütemben és közelről a bal felső sarokba fejelt.