Győr – Lombard Pápa FC 4:1 (vége) | Pécsi MFC – Puskás Akadémia FC 1:2 (vége) | Diósgyőri VTK – Mezőkövesd Zsóry FC 5:0 (vége)
MTK Budapest FC – KTE-Phoenix Mecano 2:2 (vége) | Szombathelyi Haladás – Kaposvári Rákóczi FC 4:1 (vége)
MTK Budapest FC
2:2 (1:0)
KTE-Phoenix Mecano
szombat 05.10.2013, 18:00 • Hidegkuti Nándor Stadion • OTP Bank Liga

A második félidőre egy fordulatos mérkőzés lett. A Kecskemét 9 perc alatt fordított, de a végén az MTK egyenlített.
    Köszönöm a figyelmet! (19:52:46)

90+2
    A szabadrúgásra érkező támadók, nem sokkal lőttek kapu mellé.

90+1
    Vukasovic kapott sárgalapot buktatásért.

90+1
    Utolsó csere, Pölöskei helyén Sipos Bence.

90+1
    Egy beadás után Kálnoki Kis ment a kapu elől, de ez is majdnem öngól lett.

90+1
    3 perc a hosszabbítás.

90
    Mindkét csapat hajt a győzelemért.

86
    Utolsó kecskeméti csere, Savic helyén Patvaros.

85
    Hajdú beadása után Karan mentett Horváth elől, de megint majdnem a saját kapujába talált a vendég védő.

84
    Az MTK gólt szerzett!
    A szögletet kifejelik a védők, de Hajdú Ádám még betudta adni középre, ahol BATIK BENCE emelkedett a legmagasabbra és a kapuba fejelt.

83
    Bese cselezgetett a tizenhatoson belül, de beadásába beleléptek.

82
    Vukasovic szabadrúgását védte bravúrral Hegedüs.

81
    Vukmir buktatta Rajczit 17 méterre a kaputól, így sárgalapot kapott.

78
    Cserél az MTK is. Kelemen helyén Hajdú játszik tovább.

76
    Cserél a Kecskemét, Pekár helyén Bulajics.

75
    Egy lövés után ment Kálnoki-Kis ment a gólvonalról.

72
    A Kecskemét gólt szerzett!
    NAGY PATRIK kicselezi Poór Patrikot és ezután távolról 20 méterről lőtt a kapuba.