Nagyatádi FC – Tököl VSK 2:1 (vége) | Csepel FC – Dorog 1:1 (vége) | Tiszaújváros – Létavértes SC 0:2 (vége)
Futura-Mosonmagyaróvár – Budaörs 0:2 (vége)
Termálfürdő FC Tiszaújváros
0:2 (0:0)
Létavértes SC
szombat 05.10.2013, 15:00 • Városi Stadion, Tiszaújváros • NBIII - Nyugati csoport

A Létavértes ezúttal is győzni tudott, 6. sikerét aratva az idei szezonban!
    Izgalmasan indult az első félidő, viszonylag kiegyenlített játékot láthattunk, mindkét oldalt volt helyzet, de gólt nem láthattunk. A második játékrészben azonban megtört a jég, Vinicius remek becenterezését Kertész váltotta gólra!
    20 perc múlva ugyanez a páros, ugyanebben a felosztásban megszerezte a 2. gólját a Létának, ezzel szinte bebiztosítva a vendégek győzelmét. A Tiszaújváros továbbra sem tud kilábalni gyatra formájából, a legutóbbi 5 tétmeccsüket elvesztették, abból 4-en még gólt sem szerezve. A Létavértes továbbra is őrzi vezető pozícióját a tabellán ennek az idegenbeli sikernek köszönhetően.
    Köszönöm szépen a figyelmet! (16:52:14)

A játékvezető nem hosszabbít, lefújja a mai találkozót!

90
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Sós (Létavértes SC).

Be vannak szorulva az újvárosiak a kapujuk elé, nem enged ki a Létavértes.

88
    Angyal lőtt 18 méterről,lapos lövését hárította Hamar!

86
    Király kapott a 16-os vonalánál egy labdát, majd két védőt kicselezve kapu fölé durrantott 14 méterről!

85
    A remekül játszó Vinicius Galvao helyére Berdó Péter érkezett, s ezzel a cserével kihasználta összes cserelehetőségét Zoran Szpisljak.

84
    Az elmúlt percekben a Létavértes alakítgatott ki helyzeteket, az Újvárosiak védekeznek, de támadásuk még fejlesztésre szorul.

82
    Sós lőtt kapura 21 méterről, lapos lövését Hamar Zsolt lábbal védte!

Szűk tíz perc van hátra a rendes játékidőből, s itt már az érdemi dolgok eldőltek.

80

79
    Polényi adta haza Hamarnak, aki kivágta a labdát.

78
    Csalódottak a hazai drukkerek, szomorúságuk érthető is, elég,ha csak ránéznek az eredményre.

77
    Másodjára cserél a vendég egyesület, a duplázó Kertész Tamás helyére Sós Bence érkezett.

76
    Egy tudatos szögletvariáció után Burics lőtt a 16-os vonalától, ám lövése csúnyán fölészállt!

74
    Ezzel valószínűleg eldőlt a 3 pont sorsa is, bár még negyedóra hátra van a meccsből, a létavértesiek valószínűleg megőrzik vezető pozíciójukat a forduló után is.