Győr – Lombard Pápa FC 4:1 (vége) | Pécsi MFC – Puskás Akadémia FC 1:2 (vége) | Diósgyőri VTK – Mezőkövesd Zsóry FC 5:0 (vége)
MTK Budapest FC – KTE-Phoenix Mecano 2:2 (vége) | Szombathelyi Haladás – Kaposvári Rákóczi FC 4:1 (vége)
Szombathelyi Swietelsky-Haladás
4:1 (1:1)
Kaposvári Rákóczi FC
szombat 05.10.2013, 20:00 • Rohonci úti stadion, Szombathely • OTP Bank Liga

Ezzel a vereséggel a Kaposvár teljesen leszakadni látszik, 6 pont a hátránya jelenleg a bent maradó helytől. A Haladás ezzel a győzelemmel 16 pontra növeli pontjai számát, és feljön a hatodik helyre.
    A meccs elején sikerült vezetést szereznie a Haladásnak, amit a félidő közepén sikerült kiegyenlítenie a Rákóczinak. A második félidőben azonban nem lehetett kétséges, hogy melyik jelenleg a jobb csapat, bedarálta a Szombathely a Kaposvárt. A cserék sem hoztak változást, nem sikerült a támadójátékhoz szinte semmit hozzátenniük.
    Nagyon nagy bajba került a Rákóczi ezzel az újabb vereségével. (21:53:35)

91
    Radó előtt nyílt lehetőség, Gyurján beadását Radó nem találja el rendesen, elmarad a mesterhármas

90
    A találkozó végén nem alakul ki folyamatos játék, jöhet a hosszabítás 2 perc

88
    Waltner megmozdulását ítéli a játékvezető szabálytalannak

Nem sikerült Prukner Lászlónak a cserékkel felrázni a támadójátékot, nem tudtak a támadójátékhoz szinte semmit hozzátenniük.

87
    Haruna cselezget az oldalvonal mellet, de elveszti a labdát

Teljesen átvette a mérkőzés irányítását a Haladás, szinte nincs is a Rákóczinál a labda

85
    Csere a Szombathelyi Haladás-nél/nál: lemegy Nagy Gábor, bejön Németh.

84
    Egy ismételt kontratámadás végén sikerül a Kaposvárnak szögletre menteni

82
    Halmosi beadását FEHÉR jobb belsővel lövi a kaposvári kapuba

Radó kapott egy jó labdát a bal oldalon, eléri még az alapvonal előtt, középre teszi, majd az ismételt beadást szögletre mentik

80
    Csere a Kaposvári Rákóczi FC-nél/nál: lemegy Jánvári, bejön Haruna.

79
    A Haladás gólt szerzett!
    Gólszerző RADÓ.

79
    Jánvári buktatja Radót, 11-es

78
    Nem jut messze a labda , a visszatett labdát egyből kapura lövik, melybe Lucas belekap, de a büntető elmarad

77
    Szöglet a Haladásnak, Radó végzi el, felszabadít a Rákóczi

76
    Csere a Szombathelyi Haladás-nél/nál: lemegy Schimmer, bejön Iszlai.

75
    Addo próbálja meg átlőni a Haladás védelmét, de a lövése messze elkerüli a kaput

Törzsök Tamás

Kommentátort keresünk a Szombathelyi Swietelsky-Haladás csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 5. Halmosi, 50. Radó, 79. Radó (bünt.), 82. Fehér – 38. Lucas

Lapok:   22. Bosnjak (HAL), 47. Nagy (HAL)

Szombathelyi Swietelsky-Haladás: Rózsa- Fehér, Radó, Nagy,Ugrai, Guzmics, Schimmer, Bosnjak, Simon, Devecseri, Halmosi
    Cserék: Mursits, Iszlai, Szakály, Andorka, Gyurján, Tóth, Németh

Kaposvári Rákóczi FC: Ranilovic- Okuka, Kovács O., Lucas, Jánvári, Albert, Addo, Balázs B, Thian, Bőle, Markus
    Cserék: Posza, Waltner, Coroian, Zámbó, Haruna, Oláh, Petrache

Játékvezetők: Németh Ádám- Horváth Zoltán, Becséri Gergely