Rayo Vallecano – Real Sociedad 1:0 (vége) | Levante – Real Madrid 2:3 (vége) | Barcelona – Valladolid 4:1 (vége)
Levante UD
2:3 (0:0)
Real Madrid
szombat 05.10.2013, 20:00 • Ciutat de València • Primera División

Öt gólt láthattunk a sokkal jobb iramú második félidőben. A Levante 2-1-re vezetett még a 90. percben, de a vendégek két gólt is lőni tudtak a hajrában, így ők örülhettek a mérkőzés végén. (21:53:48)

90+4
    Ronaldo kap sárgát mezlevételért.

90+3
    A Real Madrid gólt szerzett!!
    CRISTIANO RONALDO kap labdát Modric-tól, majd 15 méterről lőtt a portugál, Juanfran-on megpattant a labda és a kapufáról vágódik be a labda a hazai kapuba.