Szigetszentmiklós – Tatabánya 3:0 (vége) | BFC Siófok – Ajka 0:3 (vége) | Cegléd – ZTE 0:1 (vége)
Sopron – Nyíregyháza 0:1 (vége) | Gyirmót – Békéscsaba 1:2 (vége)
BFC Siófok
0:3 (0:1)
FC Ajka
szombat 05.10.2013, 15:00 • Révész Géza utcai stadion, Siófok • Merkantil Bank Liga

Siófok elszenvedte idei első vereségét. (16:54:04)

Az Ajkának ez volt a negyedik győzelme ebben a szezonban.

Az első 25 percben jobb volt a Siófok, ám Thomas Sowunmi nem az egykoron Balaton parton mutatott formáját idézte, hatalmas játékkedve gólt eredményezett.
    Második félidőben az Ajka tudatos játéka újabb két gólt eredményezett.

90+3
    Varga László lefújta a mérkőzést.

90+2
    Dajic középről,10 méterről lőtt a félmagasan a kapu jobb oldalát célozva. Jánosa óriási bravúrral menteni tudott!

90
    Három perc hosszabbítás következik.

87
    Kihasználják utolsó cserelehetőségüket a vendégek is. Skriba Máté hagyja el a játékteret. Dancsecs Dániel kap egy jó öt percet a bizonyításra.

86
    Horváth 17 méterről leadott lövését üti ki a léc alól Jánosa!

85
    Gólt szerzett az AJKA!
    Bal oldali beadás után MAJOR NORBERT volt 10 méterről eredményes! 0:3

84
    Sowummi vette mellre a labdát a tizenhatoson. Az ötös sarkáig vezette ,lövése Fehérről pattant szögletre.

83
    Nyom a Siófok, de egyelőre jól zár az ajkai védelem.

79
    Novák 25 méteres lövését fogja Jánosa.

78
    Dajic volt lesen.

77
    Skriba kapott sárga lapot Dajic felrúgásáért.

77
    Az utóbbi percekben egymás hibáiból élnek a csapatok.

76
    Dajic gólját érvényteleníti a játékvezető.

75
    Kihasználják utolsó cserelehetőségüket a hazaiak. Horváth Bence lépett pályára. Peszmeg Viktor ment le.

73
    Cserélnek a vendégek. Sipos Norbert helyén az egykori Siófok játékos Kanta Szabolcs a pályán.

Bartha Gergely Sámuel

Gólok: 28. Sowunmi, 61. Gunther, 85. Major

Lapok:   77. Skriba (FCA)

BFC Siófok: Tajti – Futó, Fehér, Papp Sz., Novák -Nagy D., Vass (Fülöp 46'), Peszmeg (Horváth 75'), Gárdos -Bogáti (Mokánszki 58'), Dajic
    FC Ajka: Jánosa – Fodor, Jagodics, Pákai, Gunther- Horváth, Lattenstein (Hanzl 63'), Sipos (Kanta 73'), Skriba (Dancsecs 87') -Sowunmi, Major

Játékvezetők: Varga László (Németh Renáta) – Kelemen Attila, Makkosné Petz Brigitta