Budaörs – Diósdi TC 2:0 (vége)
Budaörs
2:0 (1:0)
Diósdi TC
szombat 29.03.2014, 15:00 • Budaörsi SC Sporttelep, Budaörs • NBIII - Nyugati csoport

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:00 - kor kezdődik.

A magyar labdarúgó harmadik osztály nyugati csoportjában a 21. fordulóban az ötödik helyen álló Budaörs fogadja a 14. helyen lévő Diósdot. Ez a mérkőzés egy igazi Derby lesz a csapatok helyzete és múltja alapján, mindkét csapatnak csak a három pont az elfogadható!
    Az őszi fordulóban a mostani vendéglátó gárda győzött 0:2 arányban, egy kiélezett, jó mérkőzésen, ahol bár szinte végig a Budaörs dominált, a Diósd játékosai igen jól helytálltak.
    A hazaiak 3 győztes mérkőzés után egy nagy pofonba szaladtak bele a Csákvár ellen, akiknek így 7 pontra nőtt az előnyük és a BKV is vissza előzte őket a tabellán.
    A Diósd csapata a kiesés elől menekül, eddig sikertelenül, ugyanis az eddig szerzett 16 pontjuk(-1 a szövetség által), édeskevés lesz ebben az erős harmadik osztályban.
    Tartsanak velünk Önök is szombaton 15 órától és szurkoljanak kedvenc csapatuknak!

1

2
    Hegedüs indítja hosszan a bal szélén Ferkót.

3
    A kaputól 30 méterre kap szabadrúgást a Diósd.

4
    A beadás jól jön, de Hrabina kapus is és kitudja öklözni.

5
    A hazaiak feketében, míg a vendégek színtiszta pirosban játszanak.

6
    A Budaörs tartja a labdát a középpályán.

7
    Eddig szinte csak a fekete mezesek járatják a labdát.

8
    Sánta vezeti fel a tizenhatosig és lő a vonalról méterekkel mellé.

9
    Gyors megindulásokkal próbálkoznak a hazaiak.

10
    A diósdiak beálltak bekkelni, támadnak a budaörsiek!

11
    Sánta indul meg a jobb szélen, majd adja középre, de a védők kifejelik a beadását.

12
    Beszorul térfelére a piros mezes gárda.

14
    Lelassult a játék, a hazaiak passzolgatnak a középpályán, keresik a rést ellenfelük védelmén.

15
    Remek kontrákat indít a Diósd csapata.

16
    Sajbán II ad hosszú indítást Sántának, kirúgás következik.

18
    Sánta passzolja be a labdát Sajbán II-nek, aki leveszi, majd 18 méterről jócskán fölé lövi!

19
    Házi ad hosszú kereszt passzt, fordulhatnak.

20
    Az elmúlt 20 percben a vendég kapu előtt zajlott a játék.

21
    Sajbán II-öt szerelik a szélen, szöglet következik.

22
    A beadás jól jön be, de Sánta luftot rúg, így oda a helyzet.

23
    A felezőnél járatják a labdát a hazaiak.

24
    Egy lepattanó lövésből szöglethez jut a BSC.

25
    A beívelés jól jön be, Laczkovich leveszi, felpörgeti a kapu elé, ahol Jovánczai 1(!) méterről a kapusba fejel!

26
    A sérült Ferkó helyén Tüske a pályán.

27
    Tüskét az első labdaérintésénél fel lökik.

29
    Ezzel a kényszerű cserével támadó szelleműbb lett a BSC.

30
    Pleván indul be a kapu elé, megkapja a labdát, leveszi, majd a lövés pillanatában szerelik, szöglet.

31
    A beadás jó, Jovánczai szúrja kapura kapásból, de ismét a kapusba lövi, ismét szöglet.

32
    Ez a szöglet már veszélytelen.

33
    Ismét szöglethez jutnak a fekete mezesek.

34
    A beadást Tüske veszi le, lekészti Laczkovichnak, ő 18-ról lő, de a kapus óriásit véd.

35
    A Budaörs gólt szerzett!Sajbán II kap jó labdát a bal szélén, leveszi, lefordul emberéről, majd beadja az ötösön belül, ahol Házi érkezik, lekészíti SAJBÁN I-nek, aki 1 méterről a kapuba passzol.

36
    Egy gyönyörű góllal vezetnek a hazaiak.

37
    Sánta kap jó labdát a büntetőterületen belül, átveszi, majd lő... A kapus óriásit véd!

38
    Laczkovich készíti le lövésre Tüskének, aki egy ollózó mozdulattal rúg kapura, de méterekkel mellé megy a próbálkozás. A mozdulat nagyon szép volt.

39
    A piros mezesek csak bekkelnek, a kontrákra elég nehezen indulnak be.

40
    Sajbán II volt lesen a jobb szélen.

41
    Áll a játék, megy a kakaskodás a kispadokon.

42
    Sajbán II-t rúgják fel a kaputól 18 méterre.

43
    Sánta kapura szúrja, de az erőtlen, középre tartó lövését a kapus könnyedén fogja.

44
    A kontrából ott tud maradni ellenfele kapuja előtt a Diósd, de helyzetet nem tudnak kialakítani.

45
    Egy gyors kontra után egy 18 méteres bombába vetődik bele Házi és ment szögletre.

45+1
    A beadás nem jó, a hazaiak felszabadítanak, majd a játékvezető lefújja az első félidőt.

45+1

Az első játékrészben a hazaiak egy gólos előnyhöz jutottak. Végig támadva a félidőt, csak a Fortunának, na meg Stammel kapusnak köszönhetik a vendégek, hogy még maradt esélyük a második játékrészre.

46

47
    Rögtön letámad a Budaörs.

48
    A Budaörs gólt szerzett!Szöglethez jut a BSC. A beadást kifejelik a védők, a lepattanóra érkezik PLEVÁN és jó 23-25 méterről lövi ki a jobb sarkot, 2-0!

49
    Egy óriási bombával növelik előnyüket a hazaiak.

50
    Sajbán II volt lesen a bal szélén.

52
    Sántát lökik fel a bal szélen, áll a játék.

53
    A sérült Sánta helyén Ódé a pályán.

54
    Ódé indul be a kapu elé egy beadára és fejel 5 méterről a kapu mellé.

55
    Ódé indul meg, de hosszan tolja meg, így oda a helyzet.

56
    Plevánt lökik fel a középpályán, megy a kakaskodás.

57
    Riba kap lapot reklamálásért.

58
    Folyamatosan támadnak a hazaiak.

60
    Óriási nyomás alá helyezi ellenfelét a BSC.

61
    Pleván kap sárgát lökéért.

62
    A bal szélről íveli kapura a labdát Mojzetr Hrabina a gólvonalról úti ki szögletre.