Debreceni VSC – Puskás Akadémia FC 2:1 (vége) | Lombard Pápa FC – Paksi FC 1:0 (vége) | Győr – Kaposvári Rákóczi FC 1:0 (vége)
Pécsi MFC – Diósgyőri VTK 1:1 (vége) | MTK Budapest FC – Budapest Honvéd FC 1:1 (vége)
Debreceni VSC
2:1 (2:1)
Puskás Akadémia FC
szombat 09.11.2013, 14:00 • Oláh Gábor utcai stadion, Debrecen • OTP Bank Liga

Itt a vége,az első félidőben már kialakult a végeredmény,a második félidőben jól kezdett a Loki,de aztán visszavett és a hazaiakon nem lehetett látni azt,hogy ők mennyire is szeretnék a közönséget kiszolgálni, a Puskás Akadémia egy kis szerencsével még egyenlíteni is tudott volna. (15:52:46)

90+3
    Czvitkovics tekerte be középre,Lencse ugrott,de végül Vaszicskuról ment ki.

90+3
    A PAFC előtt adódhat még az utolsó percben gólszerzési lehetőség.

90+2
    A hosszabbítás egyébként 3 perc.

90+1
    Érdekes,de a kieső jelölt csapat ellen a bajnok esélyes látványosan húzza az időt.

90
    Műesésért Korhut Mihály kap sárgalapot.

89
    Utolsó csere a meccsen,Tischler helyén Zsolnai Róbert.

88
    A hazai drukkerek joggal elégedetlenkednek,a Debrecen nem úgy játszik a második félidőben,ahogyan azt elvárták tőlük.

87
    Kulcsárnak ma nem jön össze a góllövés,11 méterről,üresen,szemben a kapuval lőtte fölé a labdát.

86
    Hiába nem játszik veszélyesen a Puskás Akadémia,egy gólt akármelyik csapat találhat.

85
    Nagy helyzet a Loki előtt,de a partjelző már beintette a lest.

84
    Somodi szerzi meg a beívelt labdát Sidibe elől.

83
    Haraszti Zsolt is besárgul,ezt is Dombi harcolta ki.

83
    Somodihoz gurul haza a labda.

81
    Lencse került a földre a tizenhatoson belül,nincs büntető.

80
    Novakovivić fogja a beadást könnyedén.

78
    Dombi tekert középre jobbról,Polonkai fejeli ki szögletre.

77
    Lencse László is besárgul,Dombit rúgta fel ő is.

76
    Majdnem egyenlíteni tudott a PAFC,Lencse kapott egy labdát 7 méterre a hazai kaputól,ő azonban Novaković-ba bombázta a labdát,nagy lehetőség maradt ki.

74
    Fábio Guaru rúgta fel Dombit,övé az első vendég sárgalap.

73
    Novaković jött ki a kapujából és vágta ki Tischler elől.

73
    Polonkai indította volna Lencsét,akit viszont lesen állítanak meg.

72
    Nikolić helyén az előző fordulóban kezdő, Haraszti Zsolt.

71
    Bódi sem tudja folytatni,a helyén a rutinos Dombi Tibor. Hihetetlen,hogy még mindig aktív.

70
    Lencse volt lesen,majd összeszólalkozik egy pillanatra Mátéval.

68
    Bódi Ádám maradt lent a földön,elsőre görcsnek tűnik,de elég sokáig marad a földön és hordágyon hagyja el a pályát.

67
    Újabb Somodi bravúr, Vaszicsku mentett volna Sidibe elől,de pont rárúgta a támadóra,nagyot védett a csere kapus.

66
    Egy baloldali beadást követően Sidibe a földre került,Kulcsár lövését pedig blokkolják,nagyon nagy fölényben játszik az utóbbi percekben a Debrecen.

65
    Polonkai rúgta ki bedobásra Lázár elől a labdát.

64
    Egy szép hazai támadás, Bódi tette tovább Kulcsárnak aki elég kiszorított szögből vette célba a rövid felsőt, Somodi védett,szöglet.

63
    Tischler lökte Mészárost,szabadrúgás kifelé.

62
    Vadnai labdája volt pontatlan,Fábio Guaru dobhat.

62
    Lencse lőtte el ütemtelenül a labdát a tizenhatos vonaláról,kirúgás.

61
    Érdekes változtatás a hazaiaknál, Volaš helyén Vadnai Dániel.

60
    Bódi ütközte le Fábio Guarut majd rúgta el a labdát,övé az első sárgalap.

59
    Ismét csak les, most Dalibor Volašnál.

58
    Kulcsár adta be laposan a labdát,hihetetlen,de egyik védő sem ért hozzá, el is jutott Sidibe-ig,aki lőtt is Somodi Bence védett nagyot.

57
    Újabb leshelyzet, ismét Kulcsár Tamás.

56
    Sidibe beadását húzza le Somodi.

56
    Trninić nem tudja folytatni,Máté Péter a helyén.

54
    Aleksandar Trninić maradt lent a földön,ápolni kell.

53
    Egy hosszú indításra sprintelt rá Tischler aki aztán egy nagyot taszított Lázáron,szabadrúgás.

53
    Vaszicsku rúgta meg Volaš-t,szabadrúgás befelé.

52
    Novaković-nak kellett ismét nagyot védenie,Nikolić cselezte be magát jobb oldalról a tizenhatoson belülre,majd lőtt,Novaković még leért,de ez is szép támadás volt.

51
    Egy baloldali beadást Tamás rossz helyre fejelt,pont Kulcsár elé,azonban még pont odaért egy védő és menteni tudott.

50
    Helyzet a túloldalon,Czvitkovics Péterlőtt több mint 20 méterről,a felső kapufát találta el,a labda aztán a gólvonal előtt pattant le,Lencse hiába reklamál.

49
    Bódi tekerte át a túloldalra Sidibének aki tovább tette Volaš-nak,aki viszonylag közelről,elég csúnyán fölé lőtt. Újabb nagy hazai lehetőség.

48
    Fábio Guaru löki fel Zsidait,szabadrúgás a Debrecen javára.

48
    Somodi indít már a szöglet után.

47
    Nagyon szép lövés Dalibor Volaš-tól,Sidibe készítette le neki,ő pedig 20 méterről,egy pattanás után lőtt,Somodi ütötte szögletre.

46
    Eladott labda itt is ott is,Lázár faltolja le aztán Czvitkovicsot.

46
    A második játékrészt a Loki kezdte,csere egyik oldalon sem volt a szünetben.

46

Itt a vége az első félidőnek. A Debrecen nagy rohamokkal kezdett, meg is lett az eredménye,vezettek,de aztán a gól után kihagytak hátul,sikerült a PAFC-nak egyenlíteni,majd egy percre rá Hajdúchot kiállította a játékvezető, a büntetőből gól lett,így a jobabn játszó csapat vezet,de kíváncsi vagyok,hogy a PAFC mire lesz képes a második félidőben,ott van a padon Zsolnai,Gallardo valamint Haraszti tehát van kiből válogatni.

45+2
    Bódi vette át a labdát a kapuval szemben,tizenhat méterről,a labdát viszont elég rosszul találta el,kicsorgott a labda.

45+1
    3 percet tesz rá Németh Ádám.

45
    Újabb hazai leshelyzet,ezúttal Ibrahima Sidibe ragadt elől.

43
    Bódi tekerte középre a labdát a jobb oldalról,középen érkezett Dalibor Volaš aki fejelt, Somodinak mázlija volt,hogy középre ment a labda.

42
    Lázár adta haza a félpályáról a labdát, Novaković rossz helyre rúgta, Uroš Nikolić elé került a labda aki jó 25-ről próbálkozott,nem sokkal fölé.

41
    Sidibe felé lőttek egy labdát,de túlságosan hosszúra sikeredett az indítás.

39
    Korhut szöglete sikeredett elég gyengére, Tischler fejelte ki a rövidről.

38
    Körbe adogatták a vendég tizenhatost a debreceniek,végül Bódi Ádám lőhetett a tizenhatos bal sarkától,a kapu mellé tekert a fiatal játékos.

37
    Novaković fogja Czvitkovics szabadrúgását.

36
    Kulcsár ismét lesen állítják meg.

35
    Czvitkovics lőtt a tizenhatos előteréből, Mészáros blokkolja a kísérletet.

34
    Lázár beadása sikerült nagyon gyatrára,Somodi hozhatja játékba a labdát.

32
    Kulcsár szöktette magát hosszan,a labda a vendégeké.

32
    A csere után Vaszicskuból lett középhátvéd,Margiticsból pedig jobbhátvéd.

31
    Tamás fejelte ki a mezőnybe Lázár beadását.

30
    Lencse rúgta ki a labdát bedobásra.

29
    Guaru beadását fogja Novaković.

28
    A Loki gólt szerzett!
    A büntető mögé DALIBOR VOLAŠ állt aki a jobb alsóba lőtte a labdát, Somodi az ellenkező irányba vetődött.

28
    Szekeres Adriánt áldozza be Benczés Miklós,ezzel át is alakul majd a felállás.

25
    Kulcsár került gólhelyzetbe a tizenhatoson belül, elvitte Hajdúch mellett a labdát aki kihúzta a támadó lábát,büntető és kiállítás.

24
    A Puskás Akadémia gólt szerzett!
    Fábio Guaru ment el a bal oldalon,Lázár mellett szépen tette középre a labdát, ott érkezett TISCHLER PATRIK aki külsővel 7 méterről Trininić mellett a kapuba lőtte a labdát.

23
    Kulcsárt állítja meg lesen a játékvezető.

23
    Nikolić lőtt kb tizenhatról, Novaković tolta ki a labdát.

22
    Kulcsár Tamás került a földre a tizenhatoson belül,Tamás ráncigálta hátulról,nincs büntető.

20
    Margitics lépett oda keményen Korhutnak, nincs lap.

19
    Nikolić,Polonkai,Lencse volt a labda útja,végül Novaković kezébe került Lencse László fejese,Tischlert játszotta volna meg.

18
    Kulcsár gyönyörűen vett le egy hosszú labdát,majd tette vissza Szakálynak akai 15 méterről lőtt, Tamás Márk blokkolt,a hazaiak kezezést reklamálnak.

17
    Novaković fogja könnyen Czvitkovics szögletét.

17
    Lencse küzdött a tizenhatoson belül és tette volna vissza lövésre a labdát, Zsidai vágta ki szögletre a játékszert.

16
    Sidibe lábáról csúszott le a labda,Vaszicsku dobhat.

14
    Tischler szabálytalankodott Lázárral szemben,szabadrúgás kifelé.

14
    Czvitkovics lőtte kapura a szabadrúgás, Novaković viszont figyelt a rövidre.

12
    Fábio Guaru beadása csúszott le a brazil játékos lábáról,Novaković majdnem beejtette a hulló labdát.

11
    Tamás adta haza fejjel a labdát Hajdúchnak.

10
    Góllá érett a nagy hazai fölény. Ismét Kulcsár került nagy helyzetbe,ugyanúgy mint az előző helyzetnél, Hajdúch védett,a kipattanó viszont SZAKÁLY PÉTER elé pattant,aki bevágta az üres kapuba a játékszert.

10
    Ismét egy Debrecen lehetőség,Kulcsárnak lőtték be a labdát a védők mögé,vihette Hajduchra,végül nem tudta ellőnie a kapus mellett.

9
    Lencse indult el üresen a bal oldalon,viszont nem sikerült jól beadnia a labdát,több volt ebben a kontrában.

8
    Újabb Loki lehetőség, Korhut ívelte be középre a szögletet, Sidibe feje mellett éppen,hogy elment a labda,Tamás Márk válláról pattant a kapufa mellé.

8
    Egy védők mögé belöbbölt labdát Vaszicsku Gergő vágta ki szögletre.

7
    Vaszicsku engedte ki a labdát,de rosszul tette,a Debrecen jöhet.

6
    Kulcsár cselezte be magát a kis szöglet után a tizenhatoson belülre,Sidibének játszotta be a labdát aki viszont elég rosszul találta el azt,így Tamás blokkolni tudta a gyenge lövést.

5
    Korhut végezheti el a Debrecen első szögletét.

4
    Lencse rúgott oda Trninić-nek,szabadrúgás a hazaiaknak,Novaković végezheti el.

4
    Kulcsárt állítják meg a bal szélen.

3
    Kulcsár szabálytalankodott Vaszicskuval szemben.

2
    Sidibe sportszerűen vissza adja a labdát Hajduchnak.

1
    Szabadrúgás a hazaiaknak,Bódi Ádám került a földre,Sidibével ütközött.

1
    A kékben játszó Puskás Akadémia kezdte a találkozót.

1

Érkeznek a csapatok a pályára,hamarosan kezdődik a találkozó.

Debreceni VSC: Novaković – Lázár Mészáros Trninić Korhut – Bódi Szakály Zsidai Kulcsár – Sidibe Volaš
    Cserék: Verpecz, Máté, Bernáth, Vadnai, Ferenczi, Dombi, Seydi

Puskás Akadémia FC: Hajdúch – Margitics Vaszicsku Szekeres Tamás – Nikolić Guaru Polonkai Czvitkovics – Lencse Tischler
    Cserék: Somodi, Papucsek, Farkas, Bertus, Gallardo, Haraszti, Zsolnai.

Köszöntöm az olvasókat !
    Az NB1 14. fordulójában a Debrecen az újonc Puskás Akadémia csapatát fogadja.
    Az előző körben a Debrecen nagyon simán ütötte ki az Újpestet míg a PAFC a kiesési rangadón játszott döntetlent az MTK-val.
    A mérkőzés esélyesének mindenképp a Debrecen tekinthető. Kondás Elemérék 13 mérkőzés alatt nyolcszor nyertek,háromszor ikszeltek és mindössze kétszer kaptak ki. A Puskásnál rosszabb a helyzet. Hiába erősített a csapat Lencsével,Tischlerrel,Czvitkoviccsal,az eredmények mégsem úgy jönnek ahogyan azt a vezetőség szeretné. Az eddigi mérkőzésekből csupán hármat nyert meg Benczés Miklós csapata,így a még épphogy bentv maradó,14. helyen áll az újonc. A Loki a második a tabellán.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 14:00 - kor kezdődik.