Videoton FC II. – Monor SE 0:1 (vége) | Bajai LSE – SZEOL SC 0:4 (vége) | Kozármisleny – Szentlőrinc SE 0:0 (vége)
REAC – Vác FC 0:3 (vége)
HR-Rent Kozármisleny FC
0:0 (0:0)
Szentlőrinc SE
szombat 27.09.2014, 16:00 • Alkotmány téri pálya, Kozármisleny • NBIII - Közép csoport

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 16:00 - kor kezdődik..

Hétvégén a két Baranyai csapat csap össze Kozármislenyben az NB III Középcsoportjának 7. fordulójában.
    Szentlőrinc gárdája utoljára 2007-ben lépett pályára Kozármislenyben, azon a mérkőzésen a hazai csapat diadalmaskodott 2-0-ra és jutott fel az NB II-be.
    A vendégcsapat az NB III bajnokság átszervezése miatt tavaly Megyei I. osztályban indult és nyerte meg. Nagy szerepet játszott ebben Lauer Norbert aki azóta a Kozármisleny csapatát erősíti.
    Nagy Tamásnak új csapatot kellett építenie a nyáron, ami nem sikerült rosszul mivel az újonc hat forduló után 11. helyen áll 7 ponttal.
    A hazai alakulat utolsó két tétmérkőzését elveszítette, a bajnokságban a Vác otthonában kapott ki a csapat, majd kedden a Magyar Kupában búcsúztak az NB I-es PMFC ellen.
    Az utóbbi azért előre látható vereség volt.
    A hétvégén tehát a két csapat egymás ellen javíthat.

Érkeznek a csapatok, a hazai gárda szokásos fehér-kék, míg a Szentlőrinc piros-fekete szerelésben.

1

1
    Hazai csapat kezdte a találkozót.

2
    Erdős távoli lövése vágódott le Tóth Márkról.

2
    Várda jobb oldali beadását fejelik ki a védők.

3
    Nagy E. lőtt távolról fölé, bátor vállalkozás volt.

4
    Többet birtokolja a labdát a hazai csapat, a vendégek még nem vezettek támadást.

6
    Egy előre rúgott labda, de nem volt senki ott, így Sólyom hozhatja játékba a labdát.

8
    Berdóval szemben szabálytalankodtak a félpályánál.

9
    Egy ígéretes kontrát állított meg Vadas, amikor szerelte Tóthot.

10
    Fenyvesit lökték el a saját térfelén, szabadrúgás következik.

11
    Vadas cselezget majd passzol haza Némethnek.

12
    Lauer indította volna Nagy M. K.-t, de ő abban a pillanatban lépett vissza.

13
    Gyorsan elvégzett szabadrúgás után Várda lőtt kapura, középre ment a próbálkozás, így Németh könnyen fogta.

14
    Nagy bedobásra mozdult jól ki Németh a kapujából és szerezte meg a labdát.

15
    Fellai lőtt távolról, de a lövés pillanatában megcsúszott, így Németh ismét rutinmunkát mutatott be.

15
    Lauer indult meg jól és játszott volna össze Várdával, de lesen volt, így oda a lehetőség.

16
    Bartal ért rosszul talajt és ment ki a bokája, ápolni kell.

17
    Folytatódik a játék az ápolás után.

18
    Egyenlőre emberhátrányban a Szentlőrinc, mert Bartal nem tudja folytatni a játékot.

20
    Kényszerű csere, Bartal helyett Lóth a pályán.

22
    Gyorsan eladott labdák mindkét oldalon, Fellai rúgta el a labdát a végén és Kiss csúszott oda, így hazai szabadrúgással folytatódik a meccs.

23
    Az elmúlt percekben kapkodó a játék és sok a pontatlanság mindkét oldalon.

24
    Benke beadását fejelte szögletre Fellai.

25
    Gajág fejelte ki a szögletet.

25
    A kontra támadást Kiss állította meg, visszahúzta Tóthot.

26
    Lauer végezte el a bal oldali szabadrúgást. Tóth elől Zámbó fejelte ki. Tóth a földön maradt.

27
    Berdó ment el a bal szélen és adott középre, érkezett Benke és fejelt, de nem sikerült jól, így Sólyom gond nélkül fogta.

28
    Vendég szöglet következik.

28
    Ismét Gajág fejelte ki a beívelést.

29
    Várda adta el a labdát a kontra végén Tóth lőhetett 12 méterről, de nem találta el jól és középre is ment, így Sólyom könnyedén ölelte magához a labdát.

31
    Sokadik szabálytalankodása után sárgát kapott a vendég játékos, Kiss Márk.

32
    Vendég kontra végén Fellai rúgta ki szögletre a labdát. A szögletet most Fenyvesi fejelte ki.

33
    Vadas indítása hosszú és kerül Sólyomhoz.

35
    Kántor lőtt távolról, de veszélyt nem jelentett egy pillanatig sem, mert lecsúszott a lövés és jócskán kapu mellé ment.

37
    Kántor visszarántásáért járt a sárga lap Nagy Eriknek.

38
    Lóth kapu elé ívelését Sólyom húzta le.

38
    Lauer kapott labdát hátulról és került szembe Némethel, de már nem tudta ellőni a kiérkező hálóőr mellett, Németh hárította a meccs eddigi legnagyobb helyzetét.

40
    Hátul adogat a Kozármisleny.

41
    Gajág indította szépen Nagy E.-et, de ő eladta a labdát.

41
    Jobb szélről végezhet el szabadrúgást a hazai csapat.

42
    Nagy M. K. beadását Németh öklözte ki, Tóth elé került aki szorongatott helyzetből egyből lőtt, éppen a felálló Németh ölébe.

43
    Szép támadás végén Erdős beadását fejelte szögletre Kiss az érkező Tóth elől.

44
    Zámbó fejelte ki a labdát a szöglet után.

45
    Hazai szabadrúgás következik a vendég térfél közepéről.

45
    Lauer ívelte fel, Nagy E. fejelt, de lesen volt.

45+1
    Fenyvesi marad lent a gyepen, ápolni kell.

45+1
    1 perc a hosszabbítás.

45+2
    Nagy M. K. beadása lett hosszú és szállt el a kapu előtt.

A hazai csapat kezdte jobban a mérkőzést, de aztán a vendég csapat is magára talált és küzdelmes, kiegyenlített félidőt láthattunk. A félidő végén két nagy helyzetet is kidolgozott a Kozármisleny, de a vezetést nem tudta megszerezni.
    A második félidőre maradt a döntés a három pont sorsáról, a hazai csapatnak többet kell nyújtania támadásban, hogy itthon tartsa a három bajnoki pontot.

Érkeznek a csapatok a folytatásra, szünetben egyik vezető edző sem változtatott.

Megérkeztek a játékvezetők is, így már minden adott a folytatáshoz.

46

46
    Szentlőrinc kezdte a második játékrészt.

46
    Hazai szöglet következik. Senki nem tudott játékba avatkozni, így vendég partdobás jön.

47
    Kántor beadása csúszott le és hagyta el a játékteret.

48
    Nagy E. ívelt fel Nagy M. K. egy labdát, elpattant a labda levétel után és így Zámbó kivágta a játékszert a mezőnybe.

49
    Zámbó reklamál a bírónál, próbál kiharcolni egy sárga lapot a hazai játékosnak, de a bírót nem hatja meg.

51
    Fenyvesi indult meg jól, a büntető terület előtt centikkel rántotta le Vadas. Ígéretes helyről jár szabadrúgás.

51
    Vadas kapott sárgát.

52
    Lauer szabadrúgása éppen elkerülte a vendég kaput, a jobb kapufa mellett.

54
    Zámbó végez el szabadrúgást a felezővonalnál.

55
    Elvesztett labda után, Kántor cselezett befelé és lőtt 18-ról, Sólyom hárított.

56
    Lóth lőtt élesen be egy szabadrúgást a kapu elé, szöglet következik.

57
    Fellai fejelte ki a labdát.

58
    Zámbó talpalta le Nagy M. K.-t és kapott jogosan sárga lapot.

59
    Németh Zsolt két játékost is a padhoz hív, változtatni fog.

61
    Nagy M. K. került a földre, szabadrúgás következik a bal szélről.

62
    Fellai félfordulatból lőtt mellé.

62
    Kettős csere a hazaiaknál Valkovics és Puskás folytatja. Tóth és Várda jött le.

63
    Vendégek is változtatnak Kántor helyére Bodor érkezett.

65
    Hazai szöglet következik.

65
    Berdó fejelte ki Nagy M. K. elől a labdát.

67
    Most a középpályán folyik a játék, hosszabb ideig egyik csapatnál sincs a labda.

69
    Erdős ment el a jobb szélen és erősen lőtt a kapu elé, de nem volt érkező, így érintés nélkül ment ki a labda a túloldalon.

70
    Jobb szélről következik egy újabb hazai szabadrúgás.

70
    Nagy M. K. az előre lépő Tóthba lőtte a labdát, sárga és újabb szabadrúgás következik.

70
    Tóth kapta az előbbi megmozdulásért.

71
    Nagy M. K. második szabadrúgása jól jött a rövid sarokra, ahol Nagy E. fejelt, Németh reflexből kapufára tolta, ahonnan kifelé pattant.

73
    Valkovics távoli lövése levágódott, amit Fenyvesi lőtt el egyből fölé.

74
    Egy lepattanó labdára csapott le Fenyvesi és lőtt közelről, de Németh ismét bravúrral hárított.

74
    Puskás kapott sárgát talpalásért.

75

76
    Lóth szöglete magas és erős is volt, nem érte el senki.

76
    Újabb vendég csere Benke helyére érkezett Berkics.

77
    Ez elmúlt időszakban sok nagy helyzetet dolgozott ki a hazai csapat, de a várt vezető gól még nem született meg.

79
    Kiss rúgta fel Fenyvesit, hazai szabadrúgás jön, a Szentlőrinci térfél közepéről.

80
    Lauer szabadrúgását, ívelését Németh fogta.

80
    A Szentlőrinc igyekszik lassítani a játékot.

82
    Tóth Márk maradt a földön és várhatóan nem is fog gyorsa meggyógyulni, ezzel is mennek a percek.

83
    Folytatódik a játék, hazai partdobással.

83
    Beívelt labdát Németh öklözte ki, Lauer mellére, de váratlanul érte nem tudott mit kezdeni, felszabadítottak a vendégek.

85
    Utolsó hazai csere Lauer helyett Szívós a pályán.

85
    Vendég szöglet érintés nélkül veszélyesen szállt el a hazai kapu előtt.

86
    Puskás kapott nagy labdát, kiérkezett Németh a büntetőterületen kívülre és ütközött a hazai csatárral a labdát nem érte el, de a bírói sípszó nem szólalt meg.

88
    Vadas fejelte ki a beívelést, a második beadást Valkovics fejelte kapura és Németh fogta.

89
    Hazai szabadrúgás jön a jobb szélről a félpálya közeléből.

89
    Berkics rúgta fel az ellenfelét és kapott sárgát.

90
    A felívelt labdát Németh húzta le.

90+1
    Nagy M. K. indult meg egy csel után lőtt, Vadas az utolsó pillanatban becsúszva ért bele, és lassította le a lövést.

90+2
    Ismét a jobb szélről egy hazai szabadrúgás.

90+2
    Kifejelték a vendég védők, a kifejelt labdát Erdős rúgta rá, de lecsúszott neki a lövés.

90+3
    Utolsó hazai lehetőség, egy szabadrúgás a vendég térfél felénél, középről.

90+3
    Gajág lőtte fölé.

A második félidőben már többet támadt a hazai csapat, de gólt nem tudott szerezni, a Szentlőrinc szervezetten védekezett és próbált kontrákat vezetni. A mai napon Németh nagyszerűen védte a vendégek kapuját.
    Így a baranyai csapatok találkozóján gól nélküli döntetlen született. (17:49:50)