Atlético Madrid – Getafe CF 2:0 (vége) | Rayo Vallecano – Málaga CF 1:0 (vége) | Levante – Real Club Celta de Vigo 0:1 (vége)
Athletic Bilbao – UD Almería 2:1 (vége) | Granada – SD Eibar 0:0 (vége)
Rayo Vallecano
1:0 (1:0)
Malaga CF
szombat 21.03.2015, 18:00 • Estadio Teresa Rivero, Madrid • Primera División

A második félidőben még kevesebb nagy helyzet adódott, mint az elsőben, a Malaga emberhátrányban is próbált támadni, de akkor már kevesebb átütő erővel. A mérkőzés maga elég unalmasra sikeredett, a Rayo vezetés után különösen igaz volt ez. Fontos három pontot szerzett ezzel a madridi csapat.

Rayo Vallecano – Malaga: 1-0!
    ---- (19:54:02)

90+4

90+4
    Újabb sárgát kap a Rayo időhúzásért.

90+3
    Alvarez fog meg egy bal oldali beívelést, fél perc hátra, ezt már kilabdázza a Rayo.

90+3
    Juanmi és Duda hozzák ki a labdát a bal oldalon, de nem jutnak sokkal előrébb.

90+2
    Trashorras is besárgul.

90+1
    Lica kapott a jobb oldalon jónak tűnő passzt, de pechére lesre futott. Nem, ez sem volt les, a lassítás alapján. Három perc a ráadás.

90+1
    Hátul végezhet el bedobást a Rayo Vallecano, Trashorras emeli előre, Weligton állítja meg az akciót.

90
    Kameni rúgja ki a labdát, nem igazán tud előrejutni most a Malaga, remekül zár a Rayo középen.

89
    Insua húzta meg a bal oldalon, majd 30 méterről rásózta, jócskán a bal kapufa mellé.

88
    Kameni hajmeresztő cselezésbe fogott a tizenhatoson belül, végül a védők kisegítették, Lica bizony közel járt. Weligton viszont rögtön utána odaütött ellenfelének, piros lap gyanús volt.

87
    Manucho és Baena teremtett veszélyt a tizenhatoson belül. Kameni kapus kissé nekiment utóbbi támadónak, mégis ő kapott szabadrúgást kifelé. Érdekes ítélet.

86
    A meccs hajrájához értünk, továbbra is vezet a Rayo, emberhátrányban is támadgat a Malaga!