Győri ETO FC II. – Tatabánya 0:0 (vége) | Balatonfüredi FC – Sárvár FC 4:3 (vége)
Győri ETO FC II.
0:0 (0:0)
FC Tatabánya
szombat 21.03.2015, 15:00 • ETO Park, Győr • NBIII - Nyugati csoport

Az első félidő elején tudott fölényt kiharcolni a Tatabánya, de helyzeteik csak később akadtak ellentámadásokból, amikor már az ETO támadott jóval többet. Ez így zajlott a második félidőben is, a komolyabb helyzetek a hazaiak előtt adódtak, de ezek sorra kimaradtak, így a végére maradt a gól nélküli döntetlen. (16:52:29)

90+2

90+2
    Nagy Bálint beívelését húzza le könnyedén ezúttal is Rigó.

90
    Csere a Győri ETO FC II.-nél/nál: lemegy Irmes, bejön Nácsa.

90
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Nagy (Győri ETO FC II.) Polyákot buktatta.

90
    Mayert szerelik szögletre a bal szélen, a kicsiben elvégzett sarokrúgás után Rigó húzza le a beívelést.

89
    Rigó, Nagy Bálint beívelését húzza le könnyedén.

88
    Polyák ível előre egy labdát Folmer felé, Kozma előzi meg fejjel a támadót.

86
    Szabó Richárd vesz át egy labdát a bal szélen, Nagy Bálint szereli, jöhet az ETO.

85
    Mayer indítja Szabó Bencét a jobb összekötő helyén, lest jelez az asszisztens.

84
    Mervó huszonöt méteres lövése zúg el a jobb sarok mellett.

84
    Polyák bal oldali beadását húzza le könnyedén Cellár.

82
    A pálya közepén küzdenek egymással a csapatok, eseményről nem tudunk beszámolni.