Szeged 2011 – Aqvital FC Csákvár 2:0 (vége) | Cegléd – BFC Siófok 3:0 (vége) | ZTE – Soroksár 1:0 (vége)
Sopron – Szigetszentmiklós 4:0 (vége) | Mezőkövesd Zsóry FC – Szolnok 2:3 (vége) | Gyirmót – Békéscsaba 2:2 (vége)
Gyirmót FC Győr
2:2 (1:0)
Békéscsabai Előre 1912 SE
szombat 21.03.2015, 18:00 • Gyirmót Stadion, Győr-Gyirmót • Merkantil Bank Liga

Változatos játékkal kezdődött a mérkőzés, a Gyirmót a huszadik perctől már átvette a játék irányítását, megérdemelten kerültek előnybe, akár ezt több gólosra is növelhették volna.

A második félidőt a Békéscsaba kezdte jobban, több helyzetet is kialakítottak, megérdemelten egyenlítettek és a vezetést is megszerezték egy kapushiba után. A hajrá a Gyirmóté volt, az egyenlítés össze is jött nekik, összességében a döntetlen megfelel a játék képének. (19:53:01)

90+2

90+2
    Graszl szereli Vólentet a bal oldalon, a bedobásra már nincs idő.

90+2
    Csere a Békéscsabai Előre 1912 SE-nél/nál: lemegy Szilágyi, bejön Vólent.

90+1
    A Gyirmót beívelésekkel próbálkozik, sokra nem mennek ezekkel.

90
    2 perc a hosszabbítás.

89
    A hajrá percei a Gyirmóté, a Békéscsaba kizárólag a védekezéssel foglalkozik.

88
    Csere a Békéscsabai Előre 1912 SE-nél/nál: lemegy Király, bejön Fehér.

88
    Gyurján megy el a jobb szélen, de a lapos beadása elsuhan a lábak között.

88
    Lengyel rövid hazaadása után Somogyi vágja a mezőnybe a labdát.

86
    Magasföldit szerelik a jobb oldalon, Gyurján szöglete után Papp fejesét védi a kapus.

84
    A Gyirmót gólt szerzett!
    Gyurján beadása jön jobbról, Oross fejeli le a labdát BOBÁL GERGELY elé, aki ballal tíz méterről lő a kapu jobb oldalába! 2:2

83
    Kiss lepné meg harmincöt méterről a vendégek kapusát, de a kemény lövése nem talál kaput.

82
    Magasföldi huszonöt méteres szabadrúgása megpattan a sorfalon, Mursits véd bravúrral a jobb felső előtt.

81
    Csere a Gyirmót FC Győr-nél/nál: lemegy Cseri, bejön Bobál.

80
    Kiss ível be szögletet balról, Papp veszi le a túloldalon, de egy jó csel után csúnyán fölé vágja a labdát.

79
    A Békéscsaba jobban játszik a második félidőben, így a vezetésük sem érdemtelen.

77
    A Békéscsaba gólt szerzett!
    Egy jobbról érkező beívelést BIRTALAN BOTOND sarokkal ível kapura a tizenhatos vonaláról, a labda a meglepett Somogyi fölött a felső lécről kerül a gólvonal mögé! 1:2

75
    Az utóbbi percekben a Gyirmót birtokolja többet a labdát, de helyzetbe még nem tudtak kerülni.

Gólok: 27. Madarász, 84. Bobál – 59. Király, 77. Birtalan

Gyirmót FC Győr: Somogyi – Beliczky (74' Gyurján), Madarász, Présinger, Oross (69' Magasföldi), Bohner, Papp, Lengyel, Cseri (81' Bobál), Graszl, Kiss

Vezetőedző: Sisa Tibor

Cserék: Deli – Nagy, Bobál, Gyurján, Magasföldi, Lázár, Paku

Békéscsabai Előre 1912 SE: Mursits – Balogh Milán, Koszó, Balog Zsolt, Juhász, Borbély, Bagi, Spitzmüller, Király (88' Fehér), Viczián (73' Birtalan), Szilágyi (90+2' Vólent)

Vezetőedző: Spisljak Zoran

Cserék: Póser – Tölgyesi, Birtalan, Balázs, Fehér, Vólent, Balogh Miklós

Játékvezetők: Berke Balázs – Kepe Arnold, Kulman Tamás