Szeged 2011 – Aqvital FC Csákvár 2:0 (vége) | Cegléd – BFC Siófok 3:0 (vége) | ZTE – Soroksár 1:0 (vége)
Sopron – Szigetszentmiklós 4:0 (vége) | Mezőkövesd Zsóry FC – Szolnok 2:3 (vége) | Gyirmót – Békéscsaba 2:2 (vége)
ZTE FC
1:0 (0:0)
Soroksár SC
szombat 21.03.2015, 17:00 • ZTE Aréna, Zalaegerszeg • Merkantil Bank Liga

A második félidő sem hozott sok helyzetet, sok hibával játszottak a csapatok, de újabb gól nem született, így végül a ZTE megszerezte az első győzelmét a tavasszal, míg a Soroksár továbbra is nyeretlen. (18:51:42)

90+4

90+4
    Szenes előtt adódott még lehetős az utolsó percben, a 6 méterről leadott lövés azonban egy védő lábáról végül a kapu mellé csorgott.

90+3
    Hazai szabadrúgás a vendég térfél közepéről.

90+1
    Simonfalvi indította Darut, de a zalai játékos lesen tartózkodott.

90
    A játékvezető 3 percet hosszabbít.

90
    A szöglet után Szenes fejelt a kapu mellé.

89
    Huszák fejesét ütötte szögletre Szappanos a bal felső sarok elől.

88
    Bailo tört be a 16-oson belülre, középre gurított, de nem érkezett senki a labdára.

88
    Lovrencsics "passzolta" oda a labdát Szappanosnak a 16-os vonaláról.

87
    Egy hosszú indítást nem tudott levenni Daru, így oda a helyzet.

85
    Babati helyett Vittman folytatja a hazaiaknál.

84
    Szappanos jöhet kirúgással.

83
    Daru kapott sárgát labdaelrúgásért.

82
    Babati bal oldali beadását Lannert vágta ki Daru elől.

82
    Babati mozgott vissza lesről a labdáért, szabadrúgás kifelé.

81
    Daru készült kiugrani a bal oldalon, de Gyurácz kirúgta előle a labdát az oldalvonalon túlra.

80
    Lovrencsics csúsztatott a 16-oson belülre, de Szappanos megfogta a labdát az érkező Szenes előtt.

Bozek

Gólok: 50. Króner

Lapok:   68. Murai (ZTE), 83. Daru (ZTE)

ZTE FC: Szappanos – Simonfalvi, Króner, Forgács, Fodor, Szakály, Bíró (Daru 77.), Szőllősi (Murai 63.), Babati (Vittman 85.), Bailo, Délczeg.
    Cserék: Czirjék – Horváth P., Vittman, Kovács G., Daru, Murai, Farkas N.

Soroksár SC: Holczer – Simita, Pandur, Farkas A. (Gyurácz 17.), Gohér, Tóbiás (Sándor 71.), Lisztes, Lannert, Szabó R. (Szenes 56.), Huszák, Lovrencsics.
    Cserék: Rácz – Gyurácz, Szenes, Balaskó, Sándor, Vass, Hodgyai.

Játékvezetők: Kovács J. Z. – Aradi J., Kis Z.