Cigánd – DVSC-DEAC 1:1 (vége)
Cigánd SE
1:1 (1:1)
DVSC-DEAC
szombat 21.03.2015, 15:00 • Cigánd, Cigánd SE Sporttelep • NBIII - Keleti csoport

A második félidő már nem hozott olyan jó játékot, mint az első félidei, gól sem esett már több, így maradt az 1-1-es eredmény, ez egyik csapatnak sem jó és továbbra is nyeretlen tavasszal mindkét együttes. (16:48:15)

90+3

90+3
    Most a debreceniek íveltek előre egy szabadrúgást,a melyet Szatmári csúsztatott meg, de Sánta lehúzza a labdát.

90+2
    A beívelt szabadot Slakta húzza le.

90+1
    A vendég térfél bal oldaláról végezhet el szabadrúgást a Cigánd.

90
    Három perc a ráadás.

90
    Kovács G. akasztja a középpályán megiramodó Katonát, ő is besárgul.

89
    Ur lő 30 méterről jócskán kapu mellett.

88
    A beívelt vendég szabadrúgás kimegy az alapvonalon.

87
    Varga Z. is kap sárgát szövegelésért, rövid időn belül három sárgát is kioszt a játékvezető.

86
    Nagy Z. kap sárgát a debrecenieknél reklamálásért.

86
    Fekete vágja fel Kutit a cigándi térfél bal oldalán, amiért sárgát kap.

85
    Baksát rúgják szájon, de megy tovább a játék.

84
    A középpályán zajlik a játék.

82
    Veszélyes vendég bal oldali beadás gurul el a lábak mellett a cigándi kapu előtt.

81
    Györky 25 méteres lövése vágódik le a hazai védőkről.

80
    A szöglet után hazai kirúgás következik.

79
    Nagy Kevin 22 méteres lövését üti bravúrral kapu mellé Sánta.

78
    Hordágyon viszik le Szabót, Reznek áll be helyette, de a Cigándnak nem maradt több cseréje.