Arsenal FC – Liverpool F.C. 4:1 (vége) | Leicester City – West Ham United 2:1 (vége) | Manchester United – Aston Villa FC 3:1 (vége)
Swansea City – Hull City 3:1 (vége) | West Bromwich Albion – Queens Park Rangers 1:4 (vége) | Chelsea F.C. – Stoke City 2:1 (vége)
Arsenal FC
4:1 (3:0)
Liverpool Football Club
szombat 04.04.2015, 13:45 • Emirates Stadium, London • Barclays Premier League

Az Arsenal az első félidő végén elkezdte a gálázást, amire még a Liverpool tudott valamilyen választ adni, de Giroud góljával végleg megadták a kegyelem döfést.

Az Arsenal ezzel megközelíti a Chelseat, de a Liverpool leszakad kicsit az élmezőnytől.

Köszönöm, hogy velünk tartottak! (15:38:25)

90+2
    GIROUD - 4:1

90+1
    Az Arsenal gólt szerzett!
    GIROUD cselez ki könnyedén egy védőt, majd 16 méterről a kapu jobboldalába vágja ballal a labdát! 4-1, teljes kivégzés?!

89
    Cazorla ereszt meg egy lövést 17 méterről, de kapu mellett megy el.

88
    A szögletet könnyedén hatástalanította a liverpooli védelem.

87
    Szögletet harcol ki az Arsenal.

86
    Ismét Mignolet van munkában, de egy lövőcsellel gyönyörűen elküldte Giroudot, aki kínjában mosolyog egyet.

85
    Emre Can megkapja a második sárga lapját is egy csúnya belépő után, mehet is zuhanyozni.

83
    Sturridge ugrana ki a védők közül, de már lesen volt.

82
    Sakho kerül nehéz helyzetbe, de két varázslatos mozdulattal elküldi mindkét letámadó ellenfelét.

81
    Welbeck viszi ziccerben a labdát Mignoletra... belerúgja a kapusba, ráadásul még a támadóról is pattant ki.

79
    Sterling sántikál fájdalmas arccal, reméljük nem lesz komolyabb baja a támadónak és izgalmassá teszi számunkra a maradék 10 percet.
    HENDERSON - 3:1