Arsenal FC – Liverpool F.C. 4:1 (vége) | Leicester City – West Ham United 2:1 (vége) | Manchester United – Aston Villa FC 3:1 (vége)
Swansea City – Hull City 3:1 (vége) | West Bromwich Albion – Queens Park Rangers 1:4 (vége) | Chelsea F.C. – Stoke City 2:1 (vége)
Swansea City
3:1 (2:0)
Hull City
szombat 04.04.2015, 16:00 • Liberty Stadium, Swansea • Barclays Premier League

A félidőben már kettővel húzott el a Swansea, viszonylag nyugodtan mehettek a szünetre, de a második játékrész elején összejött a szépités a Hullnak. Ezt követően Meyler kapott pirosat, negyven percet emberhátrányba játszott a Hull, és a végén kaptak még egy gólt. A végeredmény tehát Swansea – Hull 3:1. Köszönjük figyelmüket! (17:55:41)

90+6
    GOMIS - 3:1

90+1
    A Swansea gólt szerzett!

Végleg eldőlt a meccs, BAFETIMBI GOMIS találatával kettővel vezet a Swansea a mérkőzés végéhez közeledve. Észrevette, hogy kint a kapus, majd remekül emelete át a hálóőrt, a labda pedig a hálóban! 3:1.

90
    Grimes érkezett Shelvey helyére, a cserék elfogytak.

89
    Diame kapott sárga lapot Andre Marrinertől.

85
    A második félidőben egyetlen kapura tartó lövést láthattunk, a Hull ezzel a lövéssel szépiteni tudott, McShane révén.

82
    Aluko érkezett Hernandez helyére.

75
    60:40 a labdabirtoklás aránya, 6:7 a lövések száma, a kapura tartó lövések száma 3:1.

70
    Diame érkezett Bruce helyére.

65
    Cork helyére érkezett Dyer a mérkőzés utolsó negyedére.

58
    A sérült Naughton helyére Rangel érkezett.

57
    Záporoznak a lapok, ezúttal McShane kapta.

53
    Meyler megmozdulása egyből piros lapot ért, számára vége a meccsnek! Ez nem futball pályára való.
    MCSHANE - 2:1

50
    A Hull City gólt szerzett!

PAUL MCSHANE lövése utat talált a kapufa és a kapus között, ezzel a találattal egy gólt ledolgozott a Hull, és negyven perce maradt, hogy újabbat szerezzen 2:1. Izgalmakban nem lesz hiány.