Ajka – Kaposvári Rákóczi FC 3:2 (vége) | ZTE – BFC Siófok 0:3 (vége) | Mezőkövesd Zsóry FC – Szeged 2011 2:0 (vége)
– Szolnok 4:1 (vége)
ZTE FC
0:3 (0:2)
BFC Siófok
szombat 04.04.2015, 18:00 • ZTE Aréna, Zalaegerszeg • Merkantil Bank Liga

A második félidőben már többet próbálkozott a ZTE, de gólt nem sikerült szerezni, végül a hosszabbítás utolsó percében Peszmeg még egy ellentámadás végén betalált, ezzel beállítva a 0-3-as végeredményt. Megérdemelten nyert a mai napon a Siófok a gyengén játszó hazaiak ellen. (19:55:57)

90+4

90+3
    A Siófok gólt szerzett!
    Andorka adott középre jobbról, Nagy T. átlépte a labdát, érkezett üresen PESZMEG VIKTOR, aki 10 méterről a jobb felsőbe bombázott.

90+3
    Bailo bal oldali beadása túl magas Darunak.

90+1
    3 perc lesz a hosszabbítás.

90
    Ivancsics le, Hanzl be a vendégeknél.

88
    Ismét egy középre ívelt hazai szabadrúgás, de Daru támaszkodott, így a vendégek jöhetnek.

87
    Szappanos ívelt előre egy szabadrúgást majdnem a felezővonaltól, Daru jól emelkedett, de 13 méterről Tajti kezei közé csúsztatott.

86
    Ezúttal a vendégek jöhetnek szöglettel a bal oldalról.

85
    Babati végezhetett el balról egy szabadrúgást, az ívelést Délczeg nem érte el, végül Mogyorósi mentett szögletre.

85
    Peszmeg lőtt 20 méterről jóval a kapu fölé.

82
    Pappot Nagy T. váltja a vendégeknél.

82
    Papp kapott sárgát sípszó utáni labdaelrúgásért.

80
    Babati sarokrúgása elszáll mindenki felett, kirúgással jöhet Tajti.

80
    Jobb oldali szöglettel jöhetnek a hazaiak.

79
    Babati bal oldali szögletét követően az első lövés még lepattant a védőkről, de Délczeg ismételhetett, aki azonban a gólvonalon álló Horváth A.-t találta el.