Kozármisleny – Vác FC 1:0 (vége) | REAC – ESMTK 4:1 (vége) | Videoton FC II. – Szentlőrinc SE 2:0 (vége)
Rákospalotai EAC
4:1 (1:1)
ESMTK
szombat 04.04.2015, 14:30 • Budai II. László Stadion, Budapest • NBIII - Közép csoport

A mérkőzést a hazaiak kezdték aktívabban, a REAC már a 15. percben megszerezte a vezetést. A vendégek azonban egy jól eltalált szabadrúgással még az első félidőben egyenlíteni tudtak.
    A fordulást követően valamivel az ESMTK volt kezdeményezőbb, ennek ellenére a 71. percben egy szögletet követően ismét a rákospalotaiaknál volt az előny. Sőt néhány perc múlva Dzurják József együttese büntetőből növelni tudta előnyét.
    A hajrában egy hazai kontratámadás végén a REAC ismét betalált, de ez már csak hab volt a tortán.
    Köszönöm a figyelmet! (16:26:59)

90+1

90+1
    A vendégek ívelhettek be szögletet balról, semmilyen veszélyt nem jelentett kapura.

90
    Horváth balról lőtte be a vendégek szabadrúgását, Surányi szemben a kapuval mintegy nyolc méterről lőhetett kapura, eltörte a labdát.

89
    A hazaiak beívelt szöglete után középen már szabálytalanság történt, szabadrúgás kifelé az ESMTK javára.

88
    Egy távoli lövési kísérlet a rákospalotaiaktól, Bonica a léc alá tartó labdát szögletre mentette.

87
    A REAC tartja a labdát, kényelmesen passzolgatnak a hazaiak.

85
    A REAC gólt szerzett!
    Pálmai húzta meg a labdát a bal szélen, centerezése után a hosszúról PERENDIC NEMANJA kapásból a hosszúba lőtt.

84
    Mezőnyben gyűrik egymást a csapatok, most egyik fél sem tudja veszélyes területre bejátszani a labdát.

82
    A vendégek jobbról ívelhettek be szabadrúgást, középen könnyedén tisztáztak a védők.

81
    Próbálkozik ugyan az ESMTK, a hazaiak már az idővel is jócskán játszanak.

79
    Az ESMTK mintegy húsz méterről végezhetett el szabadrúgást, Bukovec lőtt kapura, labdája a felső lécen csapttant.

77
    Labát buktatott, érkezett is a sárga lap.

76
    Popgeorgiev helyett Pálmai érkezett.

75
    Kiss Dávid helyett Horváth érkezett.

75
    KISS TAMÁS vállalta el a hazaiak büntetőjét, nem adott esélyt Bonica kapusnak.

74
    Nagy Imre cselezgetett a vendégek tizenhatosán belül, buktatása után a játékvezető azonnal a büntetőpontra mutatott.

73
    A hazaiakat feldobta a gól, ezekben a percekben beszorul az ESMTK.

71
    A rákospalotaiak jobbról ívelhettek be sarokrúgást, középen a bolyból CSISZÁR RICHÁRD GYULA mintegy hat méterről tette kapura, labdája a bal kapufáról a kapuba pattant.

Gólok: 15. Balázs, 71. Csiszár, 75. Kiss Tamás (bünt.), 85. Perendic – 33. Murinai

Lapok:   77. Labát (REAC) – 45. Kiss Dávid (ESMTK), 63. Túri (ESMTK)

Rákospalotai EAC: Changeliya – Balázs, Kollár, Labát, Olay (62. Kiss Tamás) – Lászka, Perendic, Nagy, Pfister (46. Borsos) – Popgeorgiev (76. Pálmai), Csiszár
    Cserék: Kőhalmi – Borsos, Szlezák, Kiss Tamás, Emperger, Fézler, Pálmai

ESMTK: Bonica – Lázár, Nemes, Túri, Surányi – Bányai, Kiss Dávid (75. Bukovec), Müllerlei, Murinai – Csepregi (46. Szabó), Sebestyén (66. Bukovec)
    Cserék: Imre – Németh, Horváth, Vörös, Bukovec, Mile, Szabó

Játékvezetők: Bereczki – Baghy, Sebestyén