Arsenal FC – Liverpool F.C. 4:1 (vége) | Leicester City – West Ham United 2:1 (vége) | Manchester United – Aston Villa FC 3:1 (vége)
Swansea City – Hull City 3:1 (vége) | West Bromwich Albion – Queens Park Rangers 1:4 (vége) | Chelsea F.C. – Stoke City 2:1 (vége)
Manchester United
3:1 (1:0)
Aston Villa FC
szombat 04.04.2015, 16:00 • Old Trafford, Manchester • Barclays Premier League

Nem kezdődött könnyen a meccs a vörös ördögöknek, de a félidő hajrájában Herrera lövésével vezetést szereztek van Gaal fiai. A második félidőben is domináltak a hazaiak, Rooney varázslatos góljával kettővel húzott el a United, majd 93 másodpercre rá jött Benteke gólja, amibe de Gea alaposan benne volt. A hajrában a kinyiló Villa védelmet kijátszotta még a United, ezt az akciót is Herrera fejezte be egy pontos lövéssel. A végeredmény tehát Manchester United – Aston Villa 3:1. Köszönjük figyelmüket! (17:54:03)

90+5

90+4
    Már az utolsó percben járunk, a közönség énekel, csapatuk ezt a meccset is megnyerte!
    Ander HERRERA - 3:1

90+2
    A Manchester gólt szerzett!

ANDER HERRERA a gólszerző ezúttal. Kontrázhatott a United, majd laposan jött a passza Herrera számára, aki magabiztosan a bal alsóba tüzelt. 3:1. Eldőlt.

90+1
    Négy perc a ráadás.

89
    Benteke követett el támadó szabálytalanságot.

89
    Kicsiben végezték el a vörös ördögök, a labdatartás a legfőbb cél.

89
    Valencia harcolt ki sarokrúgást, amit egy újabb fog követni.

88
    18:4 a lövések száma.

88
    Három perc a rendes játékidőből, plusz nagyjából még ennyi lesz a ráadás.

87
    A beadás nem volt, kontrázhatott a United, Di Maria iramodott meg a jobb szélen, beadását blokkolta Delph. Ebben sokkal több volt.

86
    Valencia szabálytalankodott, szabadot kapott a Villa a tizenhatos csücskétől néhány méterre.

86
    A kis szögletet követően jött a beadás amit kifejeltek, majd Falcao lábáról lecsúszott a labda, a támadásnak ezennel vége.Guzan jöhet kirúgással.