Ajka – Kaposvári Rákóczi FC 3:2 (vége) | ZTE – BFC Siófok 0:3 (vége) | Mezőkövesd Zsóry FC – Szeged 2011 2:0 (vége)
– Szolnok 4:1 (vége)
4:1 (2:0)
Szolnoki MÁV FC
szombat 04.04.2015, 18:00 • Illovszky Rudolf-Stadion, Budapest • Merkantil Bank Liga

Bár a második félidőben a Szolnok viszonylag gyorsan szépíteni tudott, de ezt követően a már sárga lapos Papucsek fegyelmezetlensége miatt emberhátrányba kerültek a vendégek és ezután már nem lehetett kérdéses a Vasas magabiztos győzelme!
    Összességében a kilátogató nézők a magyar NB II színvonalához mérten egy egészen jó összecsapást láthattak!
    Angyalföldről köszönjük a figyelmet és Áldott Húsvétot kívánunk minden kedves olvasónknak! (19:54:17)

90+3

90+2
    Ádám húszméteres lövését védte még üggyel-bajjal Pokorni!

90+1
    Kettő perc a ráadás a meccs végén!

90
    Vida középre tartó szabadrúgását Pokorni biztosan hárította.

90
    Még egy Vasas szabadrúgás, jó 30 méterről.

88
    Remili esett egy nagyot a szolnoki 16-oson belül, de ez nem volt tizenegyes!

87
    Vass patrik jobbról nem tudta középre tenni a labdát Remilinek.

86
    A meccs utolsó cseréje; Czvitkovics helyén a fiatal Murka Benedek kap néhány percnyi játéklehetőséget!

85
    Gróz tört előre, majd 18 méterről, jobbal a kapu bal oldala mellé lőtt!

83
    A Vasas gólt szerzett!
    Gólszerző ÁDÁM M..Czvitkovics pörgette középre a labdát, melyet a csereember, ÁDÁM MARTIN előbb a kapusab fejelt, majd a kipattanót hat méterről a jobb alsó sarokba gurította! 4-1

82
    Újabb csere a hazaiaknál; Lázok helyett Vass Patrik a pályán!

80
    A pontrúgásból Remili jobbal a kapu bal oldala mellé lőtte a labdát!

79
    18 méteres szabadrúgás a Vasas javára, kissé jobbról!

78
    Kenesei Krisztián helyére beállt a Vasasba Ádám Martin.

78
    Zvara helyett Mundi a pályán a Szolnokban.

77
    Tóth Bence újabb, szabadrúgásból középre küldött labdáját tisztázta a hazai védelem.

76
    Hangya bal oldali beadása volt használhatatlan a túloldalon Remili számára!

Juhász Attila

Gólok: 12. Remili (bünt.), 31. Czvitkovics, 69. Debreceni, 83. Ádám M. – 59. Kenderes

Lapok:   52. Papucsek (SZMFC)   61. Papucsek (SZMFC)

: Hermány – Bori, Grúz, Debreceni, Hangya – Lázok (Vass P. a 82.), Czvitkovics (Murka, a 86.), Berecz – Vida, Kenesei (Ádám M. a 78.), Remili (CS.K.). Vezetőedző: Szanyó Károly
    Cserék: Németh (kapus), Vass P., Ferenczi, Ádám M., Tamás, Murka, Preklet.

Szolnoki MÁV FC: Pokorni – Vári (Galambos, a 28.), Zsdrál (Racskó, a 42.), Papucsek, Fritz – Kenderes, Mile (CS.K.) – Zsolnai, Zvara (Mundi, a 78.), Rokszin – Tóth B. Vezetőedző: Kis Károly
    Cserék: Nacsa (kapus), Racskó, Tóth Dániel, Mundi, Csirszki, Kállai, Galambos.

Játékvezetők: Szilasi Szabolcs (Kis Zoltán, Pápai Zoltán; 4. jv.: Berényi Tamás)