Ajka – Kaposvári Rákóczi FC 3:2 (vége) | ZTE – BFC Siófok 0:3 (vége) | Mezőkövesd Zsóry FC – Szeged 2011 2:0 (vége)
– Szolnok 4:1 (vége)
Mezőkövesd Zsóry FC
2:0 (1:0)
Szeged 2011-Grosics Akadémia
szombat 04.04.2015, 18:00 • Városi Stadion, Mezőkövesd • Merkantil Bank Liga

Mindkét játékrész érdekes volt.
    Az első félidőben a hazaiak domináltak, majd a fordulást követően a szegedi együttes került fölénybe.
    A második félidő utolsó perceiben most a Mezőkövesdnek kedvezett a szerencse, megszerezték második találatukat, ezzel megnyerve a találkozót.
    A borsodi csapat jövő héten pénteken Soroksárra utazik. A 15:30-tól kezdődő találkozót a DUNA TV élőben közvetíti. A Szeged hazai pályán a Gyirmót együttesét fogadja szombat délután.
    Köszönjük, hogy velünk tartottak! (20:09:06)

90+2

90+1
    A labda Kunsági kezében köt ki.

90+1
    Germán szabadrúgása következik, jó 20 méterről.

90
    2 perc a ráadás!

88
    A Mezőkövesd gólt szerzett!
    Gólszerző TAJTHY.
    Egy remek indítás félpályától, majd egy középre tett labdából Tajthy a kiszaladó, majd vetődő Szántai mellett begurítja a vendégek kapujába.

87
    Próbálkozik a Szeged, a támadásukat most les miatt állítja meg a játékvezető.

86
    Hegedűs Cs. szerez labdát félpályánál, de hazakerül onnan a labda.

85
    Félpályánál Máté János rúgta meg labdával közelről Máté Péter, aki néhány másodpercre a földön marad.

84
    Baracskai veszi most át rosszul a labdát a szélen. Bedobás a szegedieknek.

83
    Egy távoli próbálkozás a vendégek részéről, jóval elkerüli a hazai kaput.

83
    Ebből pedig komoly helyzetet tudott volna kialakítani a Kövesd.

82
    Baracskait két védő sodorja el és szabálytalankodnak vele szemben, se a partjelző, se a játékvezető nem vesz észre belőle semmi...

80
    A partjelző le volt maradva kicsit, egy látványos kezezést elfelejt beinteni.

79
    Továbbra is a Szegednél a labda, a szélen próbálkoznak.

78
    Csere a Szeged 2011-Grosics Akadémia-nél/nál: lemegy FITOS, bejön POLARECZKI.

78
    Csere a Mezőkövesd Zsóry FC-nél/nál: lemegy MOLNÁR, bejön BARACSKAI.

77
    Építkezik, támad a szegedi együttes.A hazaiak alig érnek labdába.

76
    Nyomás alatt tarja a hazaiakat a Szeged!

Bán Bence

Kommentátort keresünk a Szeged 2011-Grosics Akadémia csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 40. TAKÁCS, 88. TAJTHY

Lapok:   5. NYILAS (MZSE), 36. KULCSÁR (MZSE), 43. MÁTÉ (MZSE), 50. HEGEDŰS (MZSE) – 37. TÓTH (SZEG), 66. MÁTÉ (SZEG)

Mezőkövesd Zsóry FC: Kunsági – Sváb, Szeles, Nánási, Hegedűs Cs., Takács, Nyilas, Kulcsár, Balajti, Molnár G., Máté.
    Vezetőedző: LUCSÁNSZKY TAMÁS

Cserék: Dombó (k), Baracskai, Engel, Tajthy, Lukács, Izing, Medgyes.

Szeged 2011-Grosics Akadémia: Szántai – Farkas, Markovic, Tóth G., Mészáros, Szabó P., Berde, Máté P., Fitos, Hegedűs M., Germán.
    Vezetőedző: NYILAS ELEK

Cserék: Belecan (k), Oláh G., Manga, Zabari, Polareczki, Hegedűs E., Zelenyánszki.

Játékvezetők: Berke Balázs (Takács Gábor, Mohos Milán) tartjv.: Gyarmati II. Tibor