Debreceni VSC – Pécsi MFC 1:0 (vége) | Puskás Akadémia FC – Mezőkövesd Zsóry FC 4:0 (vége) | MTK Budapest FC – Fehérvár 1:2 (vége)
Budapest Honvéd FC – Kaposvári Rákóczi FC 1:0 (vége) | Paksi FC – Győr 1:2 (vége)
Budapest Honvéd FC
1:0 (1:0)
Kaposvári Rákóczi FC
szombat 22.03.2014, 18:00 • Bozsik Stadion, Budapest • OTP Bank Liga

Ezen a mérkőzésen az első félidő igen gyenge volt, viszont ekkor született – mint késöbb kiderült – a meccs egyetlen gólja, Holender révén, egy szép támadás végén!
    A második 45 perc már jobb iramú, változatosabb volt, de a Kaposvári Rákóczi hiába próbálkozott, nem tudott kiegyenlíteni, így továbbra is az utolsó helyen és nagyon nehéz helyzetben vannak a somogyiak!
    A Budapest Honvéd viszont az újabb győzelmével tavasszal már 10 pontot szerzett és folytatja harcát a minél jobb helyezésekért!
    Köszönjük kedves olvasóink megtisztelő figyelmét és tartsanak velünk továbbra is!

90+5
    Még Kemenes húzott le egy szabadrúgásból előreküldött labdát!

90+4
    Még Zsivanovicsnak is jutott egy sárga, mert szsbaálytalanul akasztott meg egy kaposvári akciót!

90+4
    Okuka felvágta Vécseit, kapott még Ő is egy sárga lapot!

90+3
    Úgy látszik, nem tud már változtatni az eredményen a Kaposvár, így nehéz lesz bent maradniuk!

90+2
    Les miatt jöhet kifelé szabadrúgással a Honvéd csapata!

90+1
    4 perc hosszabbítás következik!

90
    Diarrát buktatták, Honvád szabadrúgás balról! Közben Zsivanovics is már ismét a pályán van!