Chelsea F.C. – Arsenal FC 6:0 (vége) | Cardiff City FC – Liverpool F.C. 3:6 (vége) | Everton FC – Swansea City 3:2 (vége)
Hull City – West Bromwich Albion 2:0 (vége) | Manchester City – Fulham FC 5:0 (vége) | Newcastle United – Crystal Palace 1:0 (vége)
Norwich – Sunderland AFC 2:0 (vége) | West Ham United – Manchester United 0:2 (vége)
Cardiff City FC
3:6 (2:2)
Liverpool Football Club
szombat 22.03.2014, 16:00 • Cardiff City Stadium, Cardiff • Barclays Premier League

Végül a 97. percig tartott az összecsapás, hatalmas mérkőzést játszottak egymással! Aki ezt választotta délutáni kikapcsolódásnak, biztosan nem bánta meg!
    A Cardiff az elején fölényben játszott, kétszer is vezetett, de végül nem bírták a saját maguk által diktál tempót, a Liverpool fokozatosan átvette az irányítást és végül hatot vágott. Összesen kilenc gólt láthattunk, és a mérkőzés egészére is elmondható, hogy tízes skálán tízest érdemelne!
    Megérdemelten győzött a Liverpool együttese és megszerezte a fontos három pontot, tapadva ezzel a Chelsea-re!
    A végeredmény tehát Cardiff – Liverpool 3-6!
    ---- (17:57:14)

90+6
    Liverpool gólt szerzett!!
    Kontratámadás, LUIS SUAREZ megszerzi a bal oldalon Cala elől, kapura vezeti teljesen egyedül, a jobb oldalon még követte is a támadást egy társa, de Luis egyedül fejezte be és 3-6-ra alakította a végeredményt.

90+5
    Suarez és Allen kettő az egyben vezethették kapura, a passz Suarez felé túl hosszú lett, jobbra sodródva még cselezni próbált, de a védők szerelték.

90+4
    A lövések aránya 9-18. Campbell tüzelt középről, de rosszul találta el, mert méterekkel fölé szállt a bomba.

90+3
    Sturridge helyett Sakho még az utolsó 3 percre.

90+2
    Suarez tűzte rá balról, 16 méterről, Marshall másodszorra tudott hárítani!

90+2
    Úgy tűnik, a játékvezetőnek is tetszik a találkozó, 5 perc a hosszabbítás.

90+1
    Jobbról érkezett beadás, kifejelik a védők, de a Cardiff továbbra is nyomás alatt tartja a vendégek kapuját, akik a kontrákra várnak.

90
    Az utolsó perc a rendes játékidőben, hát ezt a meccset még elnézném egy darabig!! Johnson közben buktatja Zahát, szabadrúgás befelé kb 30 méterről kissé balról.

89
    Mindkét csapat harcol, nagy kár, hogy vége lesz hamarosan a mérkőzésnek, mintha az első percben járnánk, úgy harcolnak és rohannak.

88
    A Cardiff gólt szerzett!
    Siker koronázza a hazaiak erőfeszítéseit, jobb oldali beadást balról Zaha középre fejel vissza, MUTCH teljesen üresen stukkolhatta a kapu közepébe 5-6 méterről! 3-5!

88
    A Cardiff sokszor keresi Zahát, de most már szorosabb őrizetet kap, nehezen tud elszakadni.

88
    Suarez próbált lefordulni a védőjéről, elesik, a bíró továbbot int, úgy tűnt, igaza is van.

87
    Sturridge csele nem sikerül, elakad a védőkben.

87
    Szűk négy perccel a vége előtt 5-2 arányban vezet a tabella 2. helyezettje, és támadásban.

86
    Hátra került végül a labda, a vendégek adogatnak a felezőnél. Sturridge is hátrajött labdáért.

86
    Csúszva mászva harcol Suarez három gólos előnynél 5 perccel a vége előtt, elképesztő, végül egy bedobást kiharcol, de ezt még a hazai nézők is megtapsolták!

Gólok: 9. Mutch, 26. Campbell, 88. Mutch – 17. Suarez, 41. Skrtel, 54. Skrtel, 61. Suarez, 75. Sturridge, 90+6. Suarez

Lapok:   34. Cala (CAR) – 3. Gerrard (LFC)

Cardiff City FC: Marshall – John (Daehli 66'), Juan Cala, Caulker, Theophille Catherine – Kim (Zaha 66'), Medel, Fabio – Mutch, Bellamy (K. Jones 70') – Campbell
    Cserék: Lewis – Turner, Whittingham, K. Jones, Gunnarsson, Daehli, Zaha

Liverpool Football Club: Mignolet – Johnson, Skrtel, Agger, Flanagan (Cissokho 73') – Gerrard – Henderson, Allen, Philippe Coutinho (Sterling 68') – Sturridge, Suarez
    Cserék: B. Jones – Iago Aspas, Moses, Sakho, Cissokho, Lucas Leiva, Sterling

Játékvezetők: Swarbrick – West, Flynn