Chelsea F.C. – Arsenal FC 6:0 (vége) | Cardiff City FC – Liverpool F.C. 3:6 (vége) | Everton FC – Swansea City 3:2 (vége)
Hull City – West Bromwich Albion 2:0 (vége) | Manchester City – Fulham FC 5:0 (vége) | Newcastle United – Crystal Palace 1:0 (vége)
Norwich – Sunderland AFC 2:0 (vége) | West Ham United – Manchester United 0:2 (vége)
Newcastle United
1:0 (0:0)
Crystal Palace
szombat 22.03.2014, 16:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Barclays Premier League

A mérkőzés elég egyoldalúnak tűnt az első játékrészben. Végig a hazaiak birtokolták a labdát. A vendégeknek csak momentumai voltak, de szépen tartották magukat. Végül azonban nem tudtak ponttal haza térni. A hosszabbítás utolsó másodperceit már nem tudták kivédekezni. A szarkák szerencsével végül de meg szerezték otthonukban a három pontot. (17:58:01)

90+6

90+4
    A Newcastle gólt szerzett!

Ben Arfa a jobb szélen tört be és beadta a labdát CISSE nek aki fejjel juttatta hálóba a labdát.
    Elképesztő végjátékot láthattunk. Nagyszerű befejezés.

90+2
    Tiote óriási bombája a felső lécen csattant. A mezőnybe kipattanó labda Cissé elé került aki bejátszotta a labdát középre. Ott azonban mindenki előtt elcsorgott a labda.
    Hatalmas helyzetet puskáztak el a hazaiak!

90
    Három percet hosszabbít a játék vezető.

89
    A játék nagyon lelassult az utóbbi percekben. Nem mernek kockáztatni a csapatok.

88
    Az utolsó pár percre Marveaux is pályára léphet. Ő Sissoko helyére állt be. A hazaiaknak sem maradt több csere lehetősége.

85
    Az első sárga lapot Delaney kapta. Aki a 16os előterében szabálytalankodott Cissevel szemben. Előnyszabály után a támadás végén osztotta ki a lapot a játékvezető.

81
    Az utolsó 10 percre a londoniak teljesen átadták a játék teret a szarkáknak. Szinte végig a hazaiak birtokolják a labdát, de csak távoli lövésekre futja. Most éppen Tiote próbálkozott, de csúnyán fölé durrantott.

80
    Újabb csere a vendégeknél. Ezzel kihasználták mind a három csere lehetőségüket. Puncheont Guedioura váltotta.

78
    A cserék azt mutatják hogy a hazaiak mindenképpen meg szeretnék szerezni a győzelmet. A vendégek pedig inkább meg szeretnék tartani az idegenbeli xet.

75
    A hazaiaknál pedig Gouffran helyett a csatár Ameobi érkezett a játéktérre.

75
    Jeromeot Murray váltja a pályán a vendégeknél.

74
    Egyre kiélezettebb a játék a vendégek kapuja előtt. A védelemre elég nagy nyomás nehezedik.

73
    Ezt a pontrúgást is lehúzza Speroni aki eddig kifogástalanul teljesít.

72
    Ben Arfa ismételten az egyik fő szereplő. Gyönyörűen készítette elő a labdát Anitának a 16 os előterében. Akinek a lövését blokkolták. Szöglet következik.

70
    Ben Arfa nagyszerű cselek után a jobb szélről adta be a labdát. Cissé fejese azonban a kapu fölé szállt.

67
    A vendégek is cserélnek. Az eddig elég aktív Bolasie helyett Bannan lépett pályára.