Soroksár – Szeged 2011 0:1 (vége)
Soroksár SC
0:1 (0:0)
Szeged 2011-Grosics Akadémia
szombat 22.03.2014, 15:00 • Soroksári TE Sporttelep, Haraszti út, Budapest • NBIII - Közép csoport

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (16:56:35)

Örömtáncot járnak a lefújást követően a Szeged futballistái a soroksári pályán, hiszen roppant fontos rangadót nyertek meg a listavezető vendégeként. Farkas Márk bombájával negyedórával a lefújás előtt szerezte meg a három pontot Nyilas Elek együttese, így ötpontosra csökkentette hátrányát az éllovas Soroksárral szemben. Ez sem csekély ugyan, de kétségtelenül jobb a helyzet, mint volt 90 perccel korábban.

90
    Három perc a hosszabbítás.

89
    Miként Zelenyánszki is.

89
    Kisebb kakaskodás végén Lisztes is sárga lapot kap...

89
    Markovic lép oda keményen ellenfelének, sárga lap.

86
    Germán helyére Kalapács érkezik a végére a vendégcsapatba.

86
    Dombai lő mintegy 30 méterről kevéssel fölé.

86
    A beívelés azonban veszélytelen, immár Tarczy következhet kirúgással.

85
    Szögletet harcolnak ki a szegediek.

84
    Germán ugratja ki ígéretesen a bal szélen Zabarit, aki megindul a labdával középre, de lövés helyett 15 méterről passzol, ami rossz döntésnek bizonyul.

80
    Rábold helyére Márkus érkezik a hazai csapatba a hajrára.

80
    Molnár húz le magabiztosan egy hazai beívelést.

78
    A váratlan gól most alaposan feladta a leckét a hazaiaknak, igyekeznek is gyorsan válaszolni.

76
    A Szeged gólt szerzett!
    FARKAS MÁRK unta meg a totojázást, s a meccs első kaput eltaláló lövéséből megszerezte a hőn áhított vezető gólt a vendégeknek! A védelemből megindulva középen tört előre, majd mintegy 17 méterről bombázott a bal felső sarokba! 0:1.

74
    Manga startol későn egy csúsztatásra, a kilépő Tarczy szerzi meg a labdát.

72
    Továbbra is szegedi fölényt regisztrálhatunk, de jól védekezik a hazai csapat egyelőre.

Attila Varsányi

Kommentátort keresünk a Szeged 2011-Grosics Akadémia csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 76. Farkas M.

Lapok:   56. Vass (SSC), 89. Lisztes (SSC) – 89. Markovic (SZEG), 89. Zelenyánszki (SZEG)

Soroksár SC: Tarczy – Vass, Pandur, Farkas A., Urbán – Lannert, Tóbiás (63. Hodgyai) – Nyilas, Lisztes, Rábold (80. Márkus) – Lovrencsics. Edző: Varga Attila
    Cserék: Bartos (k), Márkus, Hodgyai, Vég, Balogh, Antal, Kincses

Szeged 2011-Grosics Akadémia: Molnár – Farkas M., Szabó Cs., Kapic (50. Dombai), Zabari – Markovic, Máté – Ács (64. Manga), Zelenyánszki, Bartyik – Germán (86. Kalapács). Edző: Nyilas Elek
    Cserék: Belecan (k), Pászka, Manga, Dombai, Kalapács, Kovács B., Gadó

Játékvezetők: Ducsai – Szarvas, Berényi