Budaörs – Aqvital FC Csákvár 2:3 (vége) | Nagyatádi FC – Tarr Sprint Andráshida SC 1:2 (vége)
Nagyatádi FC
1:2 (0:1)
Tarr Sprint Andráshida SC
szombat 22.03.2014, 15:00 • Nagyatád, Mudin Imre stadion • NBIII - Nyugati csoport

Az első félidő elején mindjárt egy védelmi hibából vezetést szerzett az Andráshida. A bekapott gól után megzavarodott a Nagyatád, nem tudta a labdát megtartani és gólhelyzetet kialakítani sem. A félidőben cserélt a hazai edző, lekapta a pályáról a többször hibázó Bodót, helyére Mixtai állt be. Ezzel a második játékrészben megélénkült a támadójátéka a Nagyatádnak, de két nagy gólszerzési lehetőséget is elszalasztottak. Majd egy pontrúgás után ismét csődöt mondott a nagyatádi védelem, Kuckó csúsztatta meg a labdát, ami Polareczki megköszönt és 5 méterről a kapuba juttatta a labdát. A mérkőzés végén sikerült szépíteni a nagyatádiaknak, de ez kevés volt a pontszerzéshez. (17:01:11)

90+3
    Mixtai kap sárgát, odarúgott a vendég játékosnak.

90+1
    Jasarevic kap lapot időhúzásért, elrúgja a labdát.

90
    A Nagyatád gólt szerzett!

Juhász teszi ki a labdát jobb oldalra, MIXTAI SZABOLCSHOZ kerül a labda, aki elrúgja Osbáth alatt a labdát.

89
    Kovács Patrik rángatja le Jasarevicet, jutalma egy sárga kártya.

89
    Szabó íveli át a labdát Kuckónak, de a keresztlabda nem jó.

87
    Csere a Tarr Sprint Andráshida SC-nél/nál: lemegy Sági, bejön Mavolo.

85
    Major indítja Polareczkit, aki átvétel után a kapujából kijövő Gyenesbe lövi a labdát.

84
    Kirúgás a Nagyatádnak, a mérkőzés eldőlni látszik.

83
    Csere a Tarr Sprint Andráshida SC-nél/nál: lemegy Babos, bejön Bandics.

81
    Nagy ad el egy labdát, azonban az indításra nem megy vendég játékos.

79
    Kovács cselezgetett középen, elvesztette a labdát majd belerúgott Polareczkibe, de a játékvezető előnyt ítélt.

77
    Márton András kap sárga lapot, megpróbálja felrángatni az andráshidai fekvő játékost.

77
    Csere a Nagyatádi FC-nél/nál: lemegy Csongár, bejön Kovács.

75
    Az Andráshida gólt szerzett!

Jobb oldali szöglet után Kuckó belecsúsztat a beadásba, ami POLARECZKI ROLAND elé kerül, aki felrúgja a jobb felsőbe.