FC Schalke 04 – Braunschweiger TSV Eintracht 1895 3:1 (vége) | VfB Stuttgart – Hamburger SV 1:0 (vége) | Hannover 96 – Borussia Dortmund 0:3 (vége)
VfL Wolfsburg – FC Augsburg 1:1 (vége) | 1. FSV Mainz 05 – Bayern München 0:2 (vége) | Borussia M'gladbach – Hertha BSC 3:0 (vége)
VfL Wolfsburg
1:1 (0:1)
FC Augsburg
szombat 22.03.2014, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Bundesliga

A második játékrész kiegyenlített képe alapján megérdemelt 1:1-es döntetlen a végeredmény, a hazaiak támadásai végül meghozták az egyenlítő találatot, többre azonban ma nem voltak képesek. Még az utolsó percben megnyerhette volna a mérkőzést az Augsburg, de Mölders közvetlen közelről a kapufát találta el, így a lábában maradt két pont. A Wolfsburg szenvedése tovább folytatódik, míg az Augsburg ismét pontot szerez egy nagy csapat vendégeként. A végeredmény tehát VfL Wolfsburg – FC Augsburg 1:1! Köszönjük a figyelmet!

(Fotó: VfL Wolfsburg, vfl-wolfsburg.de) (17:27:37)

90+3
    Baier adja be a szabadrúgást, a hosszú oldalon Hong fejel kapura 6 méterről, Benaglio hatalmas bravúrral véd, majd a kipattanót Mölders közvetlen közelről a kapufára lövi! Az újabb kipattanót már eltakarítják, ennyi volt!

90+1
    Mölders mehetett el a bal szélen, De Bruyne nagyon buta módon odarúgott neki. Sárgát kap, majd nekimegy a játékvezetőnek, aki felmutat neki még egyet. Mehet zuhanyozni a belga, rendkívül ostoba hiba az utolsó percekben.

90+1
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül De Bruyne (VfL Wolfsburg).

90+1
    Polák távoli lövésébe lépnek bele a védők. Közben három perc lesz a hosszabbítás!

90
    Utolsó csere a mérkőzésen: a vendégek gólszerzője, Tobias Werner hagyja el a pályát, Sascha Mölders a helyén.

89
    Baier tekeri középre a szabadrúgást, Benaglio fogja.

89
    Baiert dönti fel Naldo a bal szélen a vendég támadásnál, jó helyről jár a szabadrúgás az Augsburgnak.

88
    Esswein kerül földre, Luiz Gustavo buktatta a félpályánál.

88
    Esswein helyezkedik lesre Werner passzánál.

87
    De Bruyne játssza be a labdát a vendég tizenhatosra, ahol Klavan tisztáz Polák elől.

86
    Klavan átlövése 30 méterről nagyon gyenge, kirúgás következhet.

86
    Vogt kapott egyet Naldotól a középpályán, szabadrúgás a vendégeknek.

85
    Hahn fut lesre a vendégektől.

85
    De Bruyne átadását Philp füleli le Caligiuri elől.

84
    Baier tisztáz bedobásra Polák elől, marad a vendégek térfelén a labda.

83
    Hahn pontatlan átadása Benaglio kezében köt ki.

81
    A Wolfsburg gólt szerzett!
    Caligiuri teszi ki a labdát a bal szélen felfutó Rodrigueznek, a svájci remekül tekeri középre, ahol IVICA OLIC emelkedik a legmagasabbra. A horvát támadó Ostrzolek mellől, 7 méterről fejel a jobb alsó sarokba. Hitz ezt nem foghatta, egyenlít a Wolfsburg!

(Fotó: VfL Wolfsburg, vfl-wolfsburg.de)