Debreceni VSC – Pécsi MFC 1:0 (vége) | Puskás Akadémia FC – Mezőkövesd Zsóry FC 4:0 (vége) | MTK Budapest FC – Fehérvár 1:2 (vége)
Budapest Honvéd FC – Kaposvári Rákóczi FC 1:0 (vége) | Paksi FC – Győr 1:2 (vége)
Paksi FC
1:2 (1:2)
ETO FC Győr
szombat 22.03.2014, 20:00 • Fehérvári úti stadion, Paks • OTP Bank Liga

A remek első félidőt követően egy meglehetősen mérsékelt második játékrészt kaptunk ma estére. A második félidőben sok energiát mozgósított és mindent megpróbált a Paks, jóval többet támadott és birtokolta a labdát, de nem sikerült az egyenlítés, pedig még a 94. percben is akadt egy komoly lehetőség Szabó előtt.
    Az ETO ezzel a második győzelmét is megszerezte Horváth Ferenc irányításával, a Paks pedig továbbra is nehéz helyzetben a kiesés ellen vívott harcban.
    A végeredmény tehát Paks – Győr 1-2!
    ---- (21:54:35)

90+4
    9-8 a lövések aránya, de a győzelem a Győré lesz most már.

90+4
    Szabó János kis híján egyenlített, bal oldalról szánta el magát lövésre, néhány centivel lőtte csak mellé 16 méterről!

90+4
    Rudolf szerel hátul, majd kap egyet, de megy tovább a játék, támad a Paks.

90+3
    Könyves íveli be jobbról, Kamenar öleli magához a labdát, 1-2 centivel kerülte csak el Bartha fejét a játékszer.

90+3
    Éger is már az ellenfél tizenhatosánál. Heffler bedobása jobbról.

90+2
    Andric szabálytalan, szabadrúgás kifelé a Paksnak.

90+2
    Tartja a labdát a Győri ETO, így telik is szépen a számukra értékes idő.

90+1
    Könyves gyűjti be hátul a labdát, de most nehezen jut előre a hazai csapat. Négy perc a hosszabbítás.

90
    Bal oldali beadást követően Kronaveter eldönthette volna a mérkőzést, ám luftot rúgott középen 10 méterről, nagy helyzetben.

90
    Nagyon kevés ideje maradt a Paksnak, kockáztatnak és kitámadnak már teljesen.

89
    Dudás jobbról vélhetően beadni szeretett volna, ám messzire elszállt mindenki felett.

89
    Kronaveter maradt lent a saját tizenhatosa közelében, Bartha találta el a lábát.

88
    Könyves váratlan lövése balról 16 méterről, elakadt egy védőben.

88
    Lang védelmi hibája, majdnem lecsapott rá Könyves, Lang azonban kétségbeesetten még bedobásra tudja menteni a helyzetet.

87
    Kontrázni próbált a Győr, de ők is eladják az ellenfél tizenhatosánál.

87
    A Paks birtokolja jóval többet a labdát, de a Győri retesz remekül működik most, és a technikai hibák száma is megugrott az utóbbi negyed órában.