FC Schalke 04 – Braunschweiger TSV Eintracht 1895 3:1 (vége) | VfB Stuttgart – Hamburger SV 1:0 (vége) | Hannover 96 – Borussia Dortmund 0:3 (vége)
VfL Wolfsburg – FC Augsburg 1:1 (vége) | 1. FSV Mainz 05 – Bayern München 0:2 (vége) | Borussia M'gladbach – Hertha BSC 3:0 (vége)
VfB Stuttgart
1:0 (0:0)
Hamburger SV
szombat 22.03.2014, 15:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Bundesliga

A második félidőben döntő momentum volt Calhanoglu kiállítása. A kiállítás után, ahogy teltek a percek egyre gyakrabban támadtak veszélyesen a stuttgartiak, aminek az eredménye Maxim gólja volt, egy szépen kidolgozott akció végén. A hamburgiak nem tudtak innen felállni. Megérdemelt hazai győzelem született, ezen a alacsony színvonalú Bundesliga meccsen. Megszerezték a stuttgartiak több mint három hónap után, újabb győzelmüket és valamelyest javítottak helyzetükön a tabellán. A hamburgiak ezzel a vereséggel lejjebb csúsznak a tabellán a Stuttgart mögé eggyel. (17:28:36)

90+3
    Leitner durrant fölé kilenc méterről.

90+2
    Három percet hosszabbít a játékvezető.

90+1
    A frissen bejött Cacao kerül ziccerbe öt méterről a kapusba lövi a labdát.

90
    Kihasználja utolsó cseréjét a hazai csapat, Traoré helyére Cacao jön be.

89
    A hazai kapus Ullreich kap sárgát.

88
    Rausch helyére Cacau jön a hazai csapatban.

87
    Rausch kap ziccerbe labdát lesen.

86
    Cserél a Hamburg, Arslan helyére Rincón jön be.

85
    Megszerezheti a Stuttgart első győzelmét három hónap után bajnokin.

84
    Boka vissza passzol Ulreich kapusig, játék az idővel.

83
    Indul az újabb hazai támadás, laposan próbálják kiugratni Bokát, de Adler kapus hamarabb ér oda.

82
    Felhozza a labdát a Stuttgart a tizenhatosig, majd Ibiševič az ötösre kap labdát, de szorult helyzetben nem tud mit kezdeni.

81
    Westermann fejese megy jócskán mellé.

80
    Cserél a Hamburg, Badelj helyére Tesche jön be.

79
    A beívelt szögletet a kapu fölé fejelik, Adler kapus jöhet kirúgással.

78
    Rausch megy el a bal oldalon, és harcol ki egy szögletet.

77
    Nem igen támadják a hazaiakat a vendégek, most egy pontatlan hazai előre ívellés.