Szolnok – Szigetszentmiklós 1:1 (vége) | Cegléd – Békéscsaba 2:7 (vége) | BFC Siófok – Kisvárda 2:0 (vége)
Nyíregyháza – Tatabánya 2:0 (vége) | Sopron – Dunaújváros 1:2 (vége) | ZTE – 0:1 (vége)
Gyirmót – Kozármisleny 3:1 (vége)
Soproni VSE
1:2 (1:0)
Dunaújváros PASE
szombat 22.03.2014, 16:00 • FC Sopron Stadion, Sopron • Merkantil Bank Liga

Supka Attila: Az első félidőben jobbak voltunk, buta hibákból kaptuk a gólokat. Szétestünk, nem tudtuk az elképzeltet hozni. Jobban kell koncentrálnunk, egész meccsen. Nekünk nem a Dunaújvárossal kell versenyeznünk, de így is megpróbáltunk helyt állni. (18:05:04)

Dobos Barna: Nehéz meccs volt, egy erős csapat ellen. A második félidőben tízenöt perc jó focit bemutatva nyertük meg a meccset.

Bár a pályán egyenrangú ellenfelek voltak, az Újváros eltudta vinni Sopronból a három pontot. Hamarosan edzői értékelésekkel jelentkezünk!