FC Schalke 04 – Braunschweiger TSV Eintracht 1895 3:1 (vége) | VfB Stuttgart – Hamburger SV 1:0 (vége) | Hannover 96 – Borussia Dortmund 0:3 (vége)
VfL Wolfsburg – FC Augsburg 1:1 (vége) | 1. FSV Mainz 05 – Bayern München 0:2 (vége) | Borussia M'gladbach – Hertha BSC 3:0 (vége)
Borussia M'gladbach
3:0 (3:0)
Hertha BSC
szombat 22.03.2014, 18:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Bundesliga

Értelmetlen lett volna hosszabbítani, a Hertha semmi veszélyt nem mutatott a kapura, a hazai csapat sem sokat, de volt 15 perc, amikor pörögtek és minden összejött. (20:18:51)

90

89
    A Gladbach is jó eséllyel marad harcban az EL helyek egyikéért.

88
    Távoli lövéssel kísérleteztek a túloldalon is, de ez még kaput sem talált, hanem mellé suhant.

87
    Most elöl tudja tartani a labdát a Berlin, de helyzetbe nem tudnak kerülni.

86
    Van den Bergh lő végre egyet távolról ballal, de ter Stegen le tudja könnyen húzni.

85
    Ter Stegen fogja a kapu elé lefejelt labdát, ami kapura ment, de erőtlen volt.

84
    Ter Stegen fog könnyen a kapuból kijőve egy rossz felívelést.

83
    Újra a Hertha jöhet előre, de úgy nehéz támadni, ha a középpályán is sétálgatás megy.

82
    Nem erőlteti az előre játékot érthetően a hazai csapat, esetleg húznának 1-1 váratlan passzt.

81
    Sajnos teljesen unalmas a mérkőzés az első félidő végi 15 percet leszámítva.

80
    Már a vendég térfélen tartja a labdát a Gladbach, majd onnan akár vissza is játszanak.