Szolnok – Szigetszentmiklós 1:1 (vége) | Cegléd – Békéscsaba 2:7 (vége) | BFC Siófok – Kisvárda 2:0 (vége)
Nyíregyháza – Tatabánya 2:0 (vége) | Sopron – Dunaújváros 1:2 (vége) | ZTE – 0:1 (vége)
Gyirmót – Kozármisleny 3:1 (vége)
Nyíregyháza Spartacus FC
2:0 (0:0)
FC Tatabánya
szombat 22.03.2014, 15:00 • Sóstói úti Stadion, Nyíregyháza • Merkantil Bank Liga

Huszák még a végén kihagyott egy kontra utáni ziccert, de így is könnyen nyert a hazai Nyíregyháza a második félidei jobb játékkal. Igaz, ekkor már emberelőnyben voltak végig és a Tatabánya már nem tudta 10 emberrel az első félidei jó játékát nyúltani! (16:43:54)

90+2

90+1
    2 perc lesz a hosszabbítás.

90
    Nagyon jól kontrát vezethetett volna a hazai csapat, de Sándor pontatlan indítást ad.

89
    Eldőlt a mérkőzés ezzel a második hazai góllal.

88
    Bajzát megint jobbal lőtt remekül, most kapufát, de már lesen volt.

87
    A Nyíregyháza gólt szerzett!
    Egy remek baloldali beadás után BAJZÁT PÉTER kapásból szép mozdulattal lőtt a léc alá az ötösről teljesen üresen! Szilágyi adta a gólpasszt.

86
    Páles is sárgát kap, nem hagyta elvégezni a szabadot.

85
    A vendégek kapnak szabadrúgást a pálya közepén, a végén nagyon sok a kis szabálytalanság.

84
    Gengeliczki is besárgul a végére egy lökés miatt.

83
    Újabb veszélyesnek ígérkező hazai kontrát állít meg a Tatabánya védelme.

82
    Nem jön be a szabadrúgás variáció középen a hazaiaknak, lelesi a labdát a védelem.

81
    Elöl tudja tartani a labdát legtöbbször a hazai Szpari, ez nekik a legjobb most.

80
    Bajzát ért be egy nagyon hosszúnak tűnő indítást a jobb szélen és bedobást harcolt ki.

79
    Kicsit visszaesett a tempó, a kisebb szabálytalanságok is mindig megállítják a meccset.

78
    szilágyi harcol ki szögletet a bal sarokban, Sándor adhat be.

77
    Rezest váltja Szilágyi a pályán.

76
    Bozsik helyére Kovács jött be.

75
    Az ígéretes hazai kontra végén Bajzát kissé önzően ellőtte a labdát jobbról keresztben a kapu előtt, pedig passzolhatott volna.