Sevilla – Athletic Bilbao 2:0 (vége) | Cordoba – Atlético Madrid 0:2 (vége) | UD Almería – Levante 1:4 (vége)
Málaga CF – Real Sociedad 1:1 (vége)
Malaga CF
1:1 (0:0)
Real Sociedad
szombat 04.04.2015, 22:00 • Estadio La Rosaleda, Malaga • Primera División

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 22:00 - kor kezdődik.

A La Liga 29. fordulójában a Malaga a Real Sociedadot fogadja. A vendégek 9. helyen állnak a tabellán, de nagyon jó formában vannak. Moyes csapata legutóbbi öt meccséből négyet megnyert, így került a középmezőny elejére. A Malaga 7. a tabellán, de hullámzó a formája. Egy győzelmet egy vereség követ mostanság rendre az ő esetükben. A novemberi, decemberi időszak sikerült nagyon jó számukra, azóta helyezkednek el nemzetközi kupaindulást érő hely közelében.

Málaga CF: Kameni – Boka, Weligton, Sergio Sanchez, Rosales – Sergi Darder, Recio, Samu Castillejo, Juanmi, Samu – Amrabat.
    Cserék: Ochoa – Javi Guerra, Horta, Tissone, Duda, Luis Alberto, Miguel Torres.

Real Sociedad: Rulli – Joseba Zaldua Ansotegi, Inigo Martinez, Jurij – Bergara, Canales, Xabi Prieto, Granero, Castro – Agirretxe.
    Cserék: Zubikarai – Carlos Martinez, Elustondo, Finnbogason, Pardo, Zurutuza Hervías.

Játékvezetők: Del Cerro – Yuste, Alvarez.

1

1
    A narancssárga mezes Sociedad kezdte a mérkőzést.

2
    Welington állt be mesterien Canales elé.

3
    Amrabat vesztett labdát, szabályosan szerelték.

4
    Boka nem tudta befűzni Zalduát, szöglet jön.

5
    Sancheznek volt magas a szögletből betekert labda.

6
    Darder felívelt labdája mindenkinek magas volt.

7
    Darder kapott rúgást a lábára.

8
    Castillejo volt szabálytalan.

9
    Sok a szabálytalanság, nem alakult még ki folyamatos játék.

10
    Boka passza után Juanmi vezette be középre a labdát, de lőni nem tudott

11
    Castillejo passza éppen csak nem volt jó a kilépő Amrabatnak.

12
    Nem adták meg Juanmi gólját les miatt, jó ítélet volt ,valóban lesen volt Juanmi.

13
    Kameni jött ki a kapuból, Agirretxe elől tisztázott.

14
    Recio adta el felelőtlenül a labdát.

15
    Rosales indult el a jobb szélen, de túl hosszú passzt szántak neki.

16
    Amrabat a kapuba lőtt, de előtte buktatta Ansotegit, így szabadrúgás jön kifelé.

17
    Fölényben játszik a Malaga, kétszer is a kapuba talált, de egyiket sem adta meg a játékvezető.

18
    Zaldua szólózott végig a hazai védelmen, végül megpattanó lövése mellé ment.

19
    Agirretxe pattant le Welingtonról.

20
    Martinez lökte fel hátulról Amrabatot, aki éppen a labdát próbálta átvenni

21
    Agirretxe centikkel maradt le egy jobb oldali beadásról, pedig a csatárra senki sem figyelt.

22
    Boka előtt rogyott térdre Agirretxe, megette a játékvezető.

24
    Amrabat cselezett túl sokat, egy idő után labdát vesztett.

25
    Recio tartott rá Canales lábára, utóbbi húzza még a lábát.

26
    Welington engedte ki a labdát Agirretxe előtt a labdát.

27
    Amrabat tette le lövésre a labdát Rosalesnek, aki egyből lőtt, de bele a védőbe.

28
    A szöglet lapos volt, elment Samu lába alatt is, pedig ha belepöcköl a támadó könnyen gól lehetett volna.

29
    Canales 25 méterről tűzte rá a labdát. A jobb alsó elől halászta ki a labdát Kameni bravúrral.

30
    Recióról Granero elé pattant a labda, aki tisztán lőhetett 20 méterről, de csúnyán eltörte a játékszert.

31
    Amrabat emelt kapura távolról, nem volt ezzel gondja Rullinak.

32
    Megélénkült a játék, mindkét oldalon helyzetek sora.

33
    Canales szépen ment középen a kapu felé, de lövése erőtlen volt.

34
    Canales szerzett labdát Samueltől.

35
    Recio fekszik a földön, Agirretxével ütközött.

36
    Castillejo vesztett labdát Prieto szorításában.

38
    Kameni húzta le Zaldua jobb oldali beadását.

39
    A Malaga védői adogatnak hátul, fölényben játszik a hazai csapat.

40
    Amrabat bal oldali beadása magas volt Juanminak, kicsúsztatták előle a labdát.

41
    Reciót látták szabálytalannak, pedig nem lökött.

42
    Samuel jobb oldali beadását a bal szélre fejelte ki Ansotegi.

43
    Brgara odalépett a meglóduló Amrabatnak.

44
    Darder pocsék felívelése szabadrúgásból.

45
    Egy nagy védés Kamenitől leért a bal alsóhoz.

45

Uralta az első félidőt a Malaga. Két gólt is szereztek a hazaiak, de egyiket sem adták meg nekik. A Sociedad kontrákra rendezkedett be, csak a félidő közepén tudott kijönni a szorításból.

46

46
    A Malaga kezdte a második félidőt.

47
    Juanmi fejelt egy jobboldali beadás után, de megpattant a fejes, így fölé ment a labda.

48
    Amrabat készítette le a labdát lövésre Samuelnek, aki ballal tekert középről, szép mozdulattal védett Rulli.

49
    Castillejo adta el a labdát.

50
    Rosales volt erőszakos a jobb szélen, nem adta fel és végül lövésig jutott, amit blokkoltak a védők.

51
    A Malaga szöglete veszélytelen volt.

52
    Amrabat jött ki a bal szélre labdáért, majd Samuelhez passzolt, aki belebonyolódott a cselekbe.

53
    Darder vágta fölé a labdát 20 méterről.

54
    Martinez rántotta le Amrabatot, miután a marokkói lefordult róla.

55
    A Málaga gólt szerzett!

JOSE LUIS GARCIA RECIO fejelt öt méterről a bal alsó sarokba Castillejo felívelt szabadrúgása után.
    RECIO - 1:0

56
    Recio nem játszott jól az első félidőben, most viszont éppen ő szerezte a hazaiak gólját.

57
    Castillejo lökte fel Zalduát.

59
    Martinez felívelt szabadrúgása mindenkinek magas volt.

60
    Castro lépett ki középen, Kameni szedte le a lábáról a labdát

61
    Horta váltotta Samuelt.

62
    Darder vezette keveset a labdát, majd lőtt laposan 25 méterről középre, védett Rulli.

63
    Welington fülelt le egy indítást.

64
    Éles szögből lőtt Horta a jobb oldalról, de Rulli könnyedén védett.

65
    Sanchez rántotta le ellenfelét.

66
    Canales lement, bement Hervias.

67
    A gyengén futballozó Granerót Pardo váltotta.

68
    Boka tüzelt a 25 méterről ballal, óriási bravúrral tolta fölé Rulli.

69
    Ansotegi visszahúzta Amrabatot, a támadó már a harmadik sárga lapot harcolta ki.

70
    Castillejo felívelése ezúttal nem volt pontos.

71
    Castro csúszott-mászott a labdáért, de nem érte el.

72
    Kameninek fáj a térde, őt ápolják, áll a játék.

73
    Duda váltotta Juanmit, aki jól mozgott ma is.

74
    Ansotegi fejelt Agirretxe felé, Kameni lehúzta a labdát.

76
    Amrabat lőtt ismét gólt, de lesen volt, így ezt sem adták meg, de jogosan.

77
    Duda ugratta ki Amrabatot, akinek alig volt hosszú a passz.

78
    Finnbogason váltotta Castrót, aki keveset volt játékban.

79
    Castillejo lökte fel hátulról Zalduát.

80
    Amrabat passza után Duda adott be balról, de Rulli kezében halt el a labda.

81
    Kameni húzta le a Sociedad bal oldali szögletét.

82
    Amrabat lesről indult

83
    A Real Sociedad gólt szerzett!

RUBÉN PARDO 20 méterről jobb belsővel lőtte ki a jobb alsót, Kameni esélytelen volt. Finnbogason gurított vissza Pardónak a gól előtt.
    PARDO - 1:1

85
    Kezezést reklamáltak, ezáltal 11-est a hazaiak, de nem kaptak.

86
    Végig jobb volt a Malaga, a Sociedad viszont egyenlített a 83. percben.

87
    Prieto szabálytalankodott Castillejóval szemben.

88
    Amrabatot megint lesen állították meg.

89
    Roseles vezette túl sokáig a labdát, szerelték.

90
    Javi Guerra érkezett, Amrabatnak ért védet a meccs.

90+1
    Négy perc a ráadás.

90+2
    Boka csúnyán belerúgott Martinez lábába.

90+2
    Kameni öklözte ki a Sociedad bal oldali szögletét.

90+2
    Weligton reklamálásért kapott sárgát.

90+4
    Pardo időhúzásért kapta a lapot.

90+5

Az egész meccset uralta a Malaga. Volt, hogy nyomasztó fölényben játszott. Úgy nézett ki, hogy 1-0-ra behúzza a találkozót, de a 83. percben a semmiből, egy távoli lövéssel egyenlített Pardo. Az ikszet sikerült megőrizni a Sociedadnak, így vidáman utazhatnak haza, hiszen elloptak egy pontot Malagán.
    Az szemmel látható volt, hogy a Malaga magasabb szintet képvisel, csak ma ez az eredményen nem mutatkozott meg. Amrabat szinte tarthatatlan volt: három sárga lapot harcolt ki és két gólt lőtt, csak egyiket sem adták meg.

Málaga CF – Real Sociedad 1:1

Köszönöm a figyelmet! (23:58:31)