Kozármisleny – Vác FC 1:0 (vége) | REAC – ESMTK 4:1 (vége) | Videoton FC II. – Szentlőrinc SE 2:0 (vége)
HR-Rent Kozármisleny FC
1:0 (1:0)
Vác FC
szombat 04.04.2015, 13:30 • Alkotmány téri pálya, Kozármisleny • NBIII - Közép csoport

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 13:30 - kor kezdődik.

Hétvégén Kozármislenyben rendezik az NB III Közép csoportjának rangadóját!
    A második helyezett hazai csapat fogadja a bajnokság éllovasát, a Vácot.

A mérkőzés nagy befolyással lehet a végső sorrendre. A Vác jelenleg 6 pont előnnyel rendelkezik, de ha nyer, ez 9 pontra nőhet, ha viszont a hazai gárda diadalmaskodik már csak három pont lesz a két együttes között.

Az eddigi fordulók alatt ez a két csapat szerezte a legtöbb találatot (46 és 41) és emellett a Vác és a Kozármisleny kapta a legkevesebb gólt (19-19).

Mindezek mellett a váci Zsolnai Richárd vezeti a csoport góllövőlistáját 12 találattal és őt követi Lauer Norbert a Kozármisleny támadója 10 góllal.

Minden adott egy igazán izgalmas 90 perchez.

A csapatok befejezték a melegítést és visszavonultak az öltözőkbe. Pár perc és kezdődik az NB III Közép csoportjának rangadója.

A hazai csapat szokásos fehér-kék mezben, a vendég Vác tiszta pirosban lép ma pályára.

1

1
    Hazai csapat kezdte a találkozót.

1
    Rusvay ment el a bal szélen éles szögből lőtt, Molnár védett, szöglet következik.

2
    A beívelt labdát kifejelték a hazai védők.

2
    Bedobás után a hosszún Kirchner elé került a labda, kapásból fölé lőtt.

4
    Váci szöglet következik.

5
    Áll a játék mert két játékos összefejelt.

5
    Beke és Szeleczki fejelt össze, a vendég játékos már a pályán van, Bekét még ápolják, de folytatódik a találkozó.

6
    Egy beívelt labda pattant Pallag elé, aki az előtte álló védőbe lőtt, szöglet következik.

7
    Beke is már a pályán van.

8
    Bal szélről végezhet el most szabadrúgást a Vác.

8
    A szabadrúgás veszélyesen érkezett, Tányéros fejelt, de a hazai védők felszabadítottak.

9
    Most szóltak a játékosok a kispadnak, hogy Beke jól van nem kell cserélni.

10
    Az első 10 percben a Vác támadott többet, és alakitott ki helyzeteket.

11
    Lantos fejelte ki a újabb váci szöglet után a labdát.

12
    Rusvay beadása Gajágról szögletre vágódott.

12
    Most Fellai fejelte ki a labdát.

13
    Farkas lőtt távolról, Molnárnak nem okozott gondot, könnyen fogta.

14
    Most a vendég alakult adogat hátul, majd Rusvay indítása hosszú, így Molnáré a labda.

15
    Molnár végez el szabadrúgást, les miatt.

16
    Ismét a Vác rúghat szögletet.

16
    Dobásra cserélték, a beívelést ismét Fellai fejelte ki.

17
    Jobb oldali beadást fejelt le Kószás, Fábri elé, aki Molnár mellett a kapuba lőtt, de Kószás lesen volt, így a hazai csapat jöhet.

19
    Kozármislenynél egyenlőre csak pillanatokig van a játékszer, a Vác akarata érvényesül.

19
    Kozármislenyi szabadrúgás, Nagy ívelt a kapu elé, de a vendég védők tisztáztak.

20
    Kirchner labdáját fülelték le, pedig Lauer már kilépett a védők közül.

22
    lantos indítása hosszú, váci kirúgás jöhet.

23
    Váci szabadrúgás következik a bal szélről.

23
    A szabadrúgás után Milkóhoz került a labda, aki távolról próbálkozott, de nem volt erő a lövésben, így Molnár fogta.

25
    Lauer kapott egy labdát, de három váci vette körbe és szerelték.

26
    Mint a meccs elején most is Rusvay lőtt éles szögből, Molnár ezt magához szorította.

28
    Rusvay passzolt Zsolnainak aki befordul, majd kapu fölé lőtt.

29
    Lauer indította Schmidtet, akit Szeleczki szerelt a vendég 16-on belül.

30
    Nagy beívelését Lauer elől lehúzta a kapuból kiérkező Palásthy.

31
    Az első hazai szöglet következik.

32
    Gajág fejelt közelről, Palásthy a léc alól tolta ki a labdát, ez nagy helyzet volt.

34
    A Kozármisleny gólt szerzett!
    Lantos a tizenhatos sarkán kapott labdát felnézett, szépen adta keresztbe a labdát, a hosszún érkezett SCHMIDT és megszerezte a vezetést.

36
    Az utóbbi pár percben kezdett magára találni a Kozármisleny és ez hamar góllá érett.

38
    Beke jobb oldali beadását Kószás szerezte meg.

40
    Beke végez el partdobást a váci térfélen.

41
    A gól a hazai csapatnak jót tett, többet birtokolja a labdát és támadásokat épít.

42
    Jobb szélről, szöglettel feléről váci szabadrúgás következik.

43
    Zsolnai szabadrúgása lecsúszott, ezért Molnár végezhet el kirúgást.

44
    A gólszerző Schmidt volt lesen.

45
    1 perc lesz a hosszabbítás.

A mérkőzés első 25 percében jobb volt a Vác, sokat birtokolta a labdát, de igazán nagy helyzetet nem tudtak kialakítani.
    A félidő második felében magára talált a Kozármisleny, Gajág fejesénél már közel jártak a gólhoz, amit végül a 34 percben Lantos tanári labdája után Schmidt meg is szerzett. Ezután már a hazai csapat játszott fölényben.
    A gól jót tett a mérkőzésnek, igazán jó második félidő vár ránk.

Érkeznek a csapatok a folytatásra.

A vendég csapat változtatni fog érkezik Pölöskei.

46

46
    Pölöskei, Kószás helyére érkezett a második félidőre.

48
    A második félidő eddig csendesen zajlik, jobbára a vendégek adogatnak a saját térfelükön.

50
    Szögletpontól következik váci szabadrúgás.

50
    Pallag fejelt a hosszún, Bekéről pattant szögletre.

51
    Hosszúra jött a szöglet, Tányéros érkezett, de rosszul találta el, így kapu mellé szállt a lövés.

53
    Rossz hazai indítás, váci bedobás következik.

53
    Támadás végén már szögletet végezhet el a Vác, de előbb csere.

54
    Milkó helyére Gulyás érkezik.

54
    A szögletet Fellai fejelte ki mezőnybe.

55
    Lauer indult el a jobb szélen, éles szögből lőtt, kicsit fölé és mellé is ment a kapunak.

56
    Kontra végén Pölöskei lövését fogta másodszorra Molnár.

57
    Vendég szögletet, ismét Fellai fejelte ki a labdát a hazai kapu elől.

58
    Lauer indította Kirchnert a jobb szélen aki szép csel után élesen rúgta a vendég kapu elé, de Schmidtet megelőzték és felszabadítottak a váciak.

60
    Kontra végén Kirchner indult meg középre akart passzolni, de Tányérosról kapusához pattant a labda.

62
    Fellai lépet ki a védő vonalból és nagy erővel ment a vendég kapu felé, majd indítani akarta csapattársát, de ezt Farkas észrevette és megszerezte a labdát.

63
    Czirákinak szólt a hazai kispad, hogy melegítsen aktívabban, ő lesz a friss ember a hazaiaknál.

64
    Hazai szöglet következik.

64
    Szeleczki fejelte ki a labdát a szöglet után.

65
    Rusvay ívelt kapu elé, Fábri fejelt, Molnár ütötte szögletre a fejest.

66
    Még nem Cziráki, hanem Puskás érkezik a gólszerző Schmidt helyére.

66
    A szögletből nem alakult ki helyzet.

68
    Kovácsot húzta vissza Zsolnai, megúszta a lapot.

69
    Lantos szabálytalankodott Farkassal szemben és ezúttal villant a sárga.