Bayern München – Werder Bremen 6:0 (vége) | 1. FSV Mainz 05 – FC Augsburg 2:1 (vége) | Hannover 96 – Borussia M'gladbach 0:3 (vége)
SC Freiburg – VfL Wolfsburg 1:2 (vége) | VfB Stuttgart – Bayer Leverkusen 3:3 (vége) | 1. FC Köln – Borussia Dortmund 2:1 (vége)
FC Schalke 04 – Hertha BSC 2:0 (vége)
Bayern München
6:0 (4:0)
Werder Brémy
szombat 18.10.2014, 15:30 • Allianz Arena, München • Bundesliga

A Bayer nagyon könnyen elintézte ma a Werder, a vendégeknek esélyük sem volt a pontszerzésre. A két csapat között osztálykülönbség volt, nagyon nehéz dolga lesz a Bremennek ha nem akarnak kiesni. A Bayern nagyon magabiztosan játszik, a bajnoki cím esélyese ismét. (17:22:14)

90

90
    A játékvezető nem hosszabbít, szinte másodpercre pontosan fújja le a mérkőzést.

89
    Petersen csúszott el, így nem lett jó neki az indítás.

88
    Ribéry rántotta le Lukimiyát, szabadrúgás kifelé a vendégeknek az öt és felesükről.

87
    Garcia bal oldali beadása a kapu mögött landolt.

86
    A hazaiak tökéletesen kiszolgálták a szurkolóikat, ha komolyabban veszik a meccset, akár két számjegyű is lehetett volna a különbség!

85
    Ez már bizony kiütés, a Werder jobban jár ha lassan elindul hazafelé.
    GöTZE - 6:0

84
    A Bayern gólt szerzett!
    Müller forgolódott a tizenhatosnál, majd lövésre gurította a labdát MARIO GÖTZÉNEK, aki 20 méterről a bal sarokba lőtt!

83
    Neuer a félpályánál jár már a labdával, ma ezt is megteheti!

82
    Dante 26 méteres lövése a lelátón landolt.

81
    A legjobban akkor jár a Werder, ha vége lesz mihamarabb a meccsnek. talán nem lesz sok hosszabbítás.

80
    Shaqiri bal oldali szögletet a tizenhatos vonala felé szállt, de Hojbjerg kapáslövése csúnyán mellé ment.