Bayern München – Werder Bremen 6:0 (vége) | 1. FSV Mainz 05 – FC Augsburg 2:1 (vége) | Hannover 96 – Borussia M'gladbach 0:3 (vége)
SC Freiburg – VfL Wolfsburg 1:2 (vége) | VfB Stuttgart – Bayer Leverkusen 3:3 (vége) | 1. FC Köln – Borussia Dortmund 2:1 (vége)
FC Schalke 04 – Hertha BSC 2:0 (vége)
VfB Stuttgart
3:3 (0:3)
Bayer Leverkusen
szombat 18.10.2014, 15:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Bundesliga

Hölgyeim és Uraim!

Egy rendkívül izgalmas meccset láthattunk.

Az első félidőben egy rendkívül impotens Stuttgart védelmet, és egy brillírozó vendég támadósort láthattunk, aminek köszönhetően a vendégek elhúztak 3-0-ra a szünetben.

A második félidő pontosan a szöges ellentéte az elsőnek, a stuttgartiak találtak 3 gólt, ők irányítottak, és kiharcolták a döntetlent.

Mindent összevetve fordulatokban gazdag, jó, és érdekes meccset élhettünk át.

Köszönöm a figyelmet! (17:35:02)

90+2

90+1
    Nagy hazai helyzet, de Leno kapus véd hatalmasat!

90
    Hatalmas vendég bedobás, de szerencsétlenségükre a hazai kapus összeszedte magát, és a kapuból kimozdulva húzza le a labdát.

88
    Gólt szereznek a vendégek, de már szabálytalankodtak a kapussal szemben, ezért érvénytelen.

88
    Kießlinget buktatják, ígéretes helyről jöhet a Leverkusen.

86
    Gentner megy oda nagyon csúnyán ellenfelének, ezért kap sárga lapot.

85
    Reinartz buktatását fújja le a sporttárs.

84
    Spahic próbálkozik távolról, de elkerüli a kaput a lövés.

83
    Toprak löki fel ellenfelét, sárgát kap érte.

82
    Jobbszélről egy beadás, amit csodálatos vendég fejes követ, de védi a kapus Kirschbaum. A szöglet jól kanyarodik be, egy fejes, és ezt is a kapus védi bravúrral! A hazai kapus pillanatai ezek.

80
    Szögletet harcol ki a vendég csapat, de ismételniük kell. A másodikat is kifejelik a hazaiak.

78
    Csere a Bayer Leverkusen-nél/nál: lemegy Bellarabi, bejön Drmic.

77
    Calhanoglu helyett Donati folytatja.
    HARNIK - 3:3

76
    A Stuttgart gólt szerzett!
    Harnik hozza vissza a meccsbe a Stuttgart csapatát! 3-3! Honnan állt fel a hazai csapat?!

74
    Werner helyén Kostic.

74
    Bellarabi Kießlingnek továbbit, aki visszapasszolja, de Bellarabi elveszti, és már jöhetnek a hazaiak.