Békéscsaba – BFC Siófok 1:0 (vége) | Ajka – Szigetszentmiklós 2:1 (vége) | Sopron – Aqvital FC Csákvár 2:0 (vége)
Kaposvári Rákóczi FC – Szolnok 1:2 (vége) | Gyirmót – Cegléd 2:1 (vége) | – Soroksár 3:0 (vége)
Mezőkövesd Zsóry FC – ZTE 1:1 (vége)
3:0 (1:0)
Soroksár SC
szombat 18.10.2014, 17:00 • Illovszky Rudolf-Stadion, Budapest • Merkantil Bank Liga

A mérkőzés elejét megnyomta a hazai csapat és Ferenczi fejesével vezetést is szereztek, ezután ráültek az eredményre és a második játékrészt meg is nyomta a Soroksár, de gólt nem tudtak szerezni. A második félidő közepén Lázok rúgott egy gólt és a hosszabbításban pedig Grúz Tamás állította be a végeredményt.
    Köszönöm a figyelmet! (18:50:36)

90+3

90+2
    A Vasas gólt szerzett!
    A tizenkettedik szöglet után középre ívelték a labdát a hazaiak és onnan GRÚZ TAMÁS fejelt a kapuba.

90+2
    Nagy Tamás beadása akad el a bekkben.

90+1
    3 perc a ráadás.

90
    Görgényi szabálytalankodott a félpályánál egy sárga lapért.

90
    Berecz elől ment becsúszva Lannert.

88
    Lázok próbált középre játszani, de Holczer húzta le a labdát.

87
    Lázok felrúgásáért kapott szabadrúgást a Vasas, Lázok fejelt kapura, de a hosszú kapufa mellé ment a labda.

86
    Nagy Tamás passzát vágják ki Ferenczi elől.

85
    Újabb hazai szöglet. Ferenczi fejelte Lázok fejére, a kapus verve volt, de a labda nem találta el a kaput.

84
    Egy szögletet vágnak ki a rövid saroknál Preklet elől.

82
    Utolsó csere a Vasasnál és a mérkőzésen is. Vida Máté helyett Görgényi Dávid.

81
    Lovrencsics felé egy pontatlan indítás, így indul a Vasas.

78
    Kicsit leült a játék a második gól után.

74
    Utolsó soroksári csere, Kovács Dániel helyén Kincses Péter.

73
    Egy laposan bejátszott labda után két játékos is tovább tette és a hosszú oldalon érkezett LÁZOK JÁNOS, aki középre a felső léc alá helyezte a labdát.

73
    Kovács Dánielt kellett ápolni a pályán, de már folytatja a játékot.

70
    Lázok ugrott meg és húzta el Holczer mellett a labádt, de ezt már hiába, mert lesen volt.

Pap Csaba

Gólok: 10. Ferenczi, 73. Lázok, 90+2. Grúz

Lapok:   18. Grúz (VAS), 90. Görgényi (VAS) – 45+2. Balaskó (SSC)

: Hermány – Preklet, Grúz, Rodenbücher, Polényi – Vida (Görgényi – 82.), Gál (Nagy T. – 60.), Berecz – Ferenczi, Remili (C), Nagy D (Lázok – 65.).
    Cserék: Németh – Ádám, Görgényi, Nagy T., Tamás, Hajdú, Lázok.

Soroksár SC: Holczer – Urbán (Vass Zs. – a szünetben), Pandur (C), Erdei, Pintér – Szabó R., Lannert, Balaskó (Hodgyai – a szünetben.), Kovács D. (Kincses – 74.) – Nyilas, Lovrencsics B.
    Cserék: Kurucz – Kincses, Farkas A., Péter, Hodgyai, Vass Zs., Gyurácz.

Játékvezetők: Berke Balázs – Horváth Zoltán, Hofbauer Roland