Bayern München – Werder Bremen 6:0 (vége) | 1. FSV Mainz 05 – FC Augsburg 2:1 (vége) | Hannover 96 – Borussia M'gladbach 0:3 (vége)
SC Freiburg – VfL Wolfsburg 1:2 (vége) | VfB Stuttgart – Bayer Leverkusen 3:3 (vége) | 1. FC Köln – Borussia Dortmund 2:1 (vége)
FC Schalke 04 – Hertha BSC 2:0 (vége)
1. FSV Mohuč 05
2:1 (2:0)
FC Augsburg
szombat 18.10.2014, 15:30 • Coface Arena, Mainz • Bundesliga

Az első félidőben alapozta meg győzelmét a Mainz, két gólos előnyre tettek szerint, amiből végül egyet meg is tudtak őrizni.

A második félidőben nem igazán volt támadó a Mainz, akár rá is fizethettek volna, de sikerült megszerezniük a fontos három pontot.

Mainz – Augsburg: 2-1!
    ---- (17:24:28)

90+3

90+2
    Jócskán a ráadásban járunk már, még tart a találkozó, maradt esélye az Augsburgnak.

90
    Hamarosan letelik a rendes játékidő, még mindig őrzi előnyét a Mainz.

83
    Werner a gólja után most egy sárga lapot szed össze.

82
    Soto váltja Moritzot. Nincs több csere hátra.

80
    A záró tíz percbe lépünk, már csak egy gól a Mainz előnye. A 10. vendég próbálkozás már beakadt az előbb. Nem nyugodhatnak meg a hazai hívek.
    WERNER - 2:1

78
    Az Augsburg gólt szerzett!
    Baba átadásából TOBIAS WERNER szépít az Augsburgnak. Újra nyílt a meccs, 2-1!

77
    Jara váltja Samperiot, hazai csere. Ezzel egy időben Esswein érkezik Kohr helyére.

74
    Bő negyed órával a vége előtt a Mainz őrzi a két gólos előnyét, egyre közelebb az újabb győzelem.

69
    Diaz is sárgát kap. Nem a játékról szól most a mérkőzés.

65
    Allagui alig 5 perccel a cseréje után besárgul.

64
    Bobadilla sárga lap.

64
    Bő egy óra játék után is két gólos Mainz vezetés, ez a hazai csapatnak igen kényelmes helyzet.

60
    Allagui érkezik Hofmann helyére, nem adja fel tehát a támadásokat sem a Mainz.

59
    Ahogy telik az idő, az a Mainznak kedvez.

56
    De Jong ment le, Baba érkezett a helyére.

50
    Nem láthattunk nagy helyzetet az elmúlt percekben, nincs lövés a második játékrészben eddig.

Gólok: 20. Hofmann, 23. Samperio – 78. Werner

Lapok:   18. Okazaki (MAI), 65. Allagui (MAI), 69. Diaz (MAI) – 64. Bobadilla (AUG), 83. Werner (AUG)

1. FSV Mohuč 05: Karius – Brosinski, Bungert, Bell, Diaz – Baumgartlinger, Geis, Jairo Samperio (Jara 77'), Moritz (Soto 82'), Hofmann (Allagui 60') – Okazaki
    Cserék: Kapino – Jara, Allagui, Duricic, Malli, Soto, Sliskovic

FC Augsburg: Hitz – Verhaegh, Callsen-Bracker, Klavan, de Jong (Baba 56') – Baier, Kohr (Esswein 77') – Bobadilla, Halil Altintop, Werner – Djurdjic (Matavz 46')
    Cserék: Manninger – Feulner, Esswein, Baba, Jeong-Ho Hong, Matavz, Caiuby

Játékvezetők: T. Stieler – P. Ittrich, S. Thielert

Nézőszám: 27687