Békéscsaba – BFC Siófok 1:0 (vége) | Ajka – Szigetszentmiklós 2:1 (vége) | Sopron – Aqvital FC Csákvár 2:0 (vége)
Kaposvári Rákóczi FC – Szolnok 1:2 (vége) | Gyirmót – Cegléd 2:1 (vége) | – Soroksár 3:0 (vége)
Mezőkövesd Zsóry FC – ZTE 1:1 (vége)
Kaposvári Rákóczi FC
1:2 (0:0)
Szolnoki MÁV FC
szombat 18.10.2014, 17:00 • Rákóczi Stadion, Kaposvár • Merkantil Bank Liga

Egy parázs mérkőzésen a hazai gárda maradt alul. A szolnokiak örülnek, 3 ponttal térhetnek haz. A Kaposvár dominálta az első félidőt, de csak egy meg nem adott gólig futotta nekik az első játékrészben.
    A második félidőre felébredt a Szolnok csapata és az egyik kontratámadásból, az előrehúzódó Mile Krisztián szerezte meg a vezetést. Ezt követően nem sokra, a fiatal kaposvári középpályás, Nagy Krisztián, tudott egyenliteni.
    A hazaiak még a gólt ünnnepelték, amikor Zsolnai, aki korábban Kaposváron is játszott, szépen beforgatta védőjét és bár kis szerencsével beállitotta a 2-1es végeredményt. (18:48:17)

90+3

90+3
    Kovács passzolja fel Zsdrálnak, aki érthetetlenül belepörget egyet, de senkinek sem jó az átadása.

90+2
    Nagy adja be középre, de Karacs le marad a labdájáról és a labda kimegy az alapvonalon.

90+1
    Hadaró beadását Pokorni fogja biztos kézzel.

90
    Zsdrált szoritja ki Rokszin és tudja megszerezni a labdát. A játékvezető 3 percet hosszabbit.

89
    A Rákóczi körbejáratja a labdát a Szolnok tizenhatosa körül, aztán Házi tör be szépen, de aztán Vári szerelni tudja.

88
    Karacs kézzel veszi át a labdát, amit Nagytől kapott.

87
    Zsolnai kap egy labdát Zvarától, de a támadó lábai összeakad Földeséivel és mindketten elesnek. A labda viszont jó Rokszinnak, de lövése elakad Kovácsban.

85
    Nagy forgolódik, majd ad egy rettentően rossz passzt, senki nem mozgott arra amerre ő adta a labdát.

84
    Házi adja be a bal szélről, a labda felpördúl Vári lábán, igy Pokorni kapus könnyen tudja fogni.