Kozármisleny – Vác FC 1:0 (vége) | REAC – ESMTK 4:1 (vége) | Videoton FC II. – Szentlőrinc SE 2:0 (vége)
Rákospalotai EAC
4:1 (1:1)
ESMTK
szombat 04.04.2015, 14:30 • Budai II. László Stadion, Budapest • NBIII - Közép csoport

A mérkőzést a hazaiak kezdték aktívabban, a REAC már a 15. percben megszerezte a vezetést. A vendégek azonban egy jól eltalált szabadrúgással még az első félidőben egyenlíteni tudtak.
    A fordulást követően valamivel az ESMTK volt kezdeményezőbb, ennek ellenére a 71. percben egy szögletet követően ismét a rákospalotaiaknál volt az előny. Sőt néhány perc múlva Dzurják József együttese büntetőből növelni tudta előnyét.
    A hajrában egy hazai kontratámadás végén a REAC ismét betalált, de ez már csak hab volt a tortán.
    Köszönöm a figyelmet! (16:26:59)

90+1

90+1
    A vendégek ívelhettek be szögletet balról, semmilyen veszélyt nem jelentett kapura.

90
    Horváth balról lőtte be a vendégek szabadrúgását, Surányi szemben a kapuval mintegy nyolc méterről lőhetett kapura, eltörte a labdát.

89
    A hazaiak beívelt szöglete után középen már szabálytalanság történt, szabadrúgás kifelé az ESMTK javára.

88
    Egy távoli lövési kísérlet a rákospalotaiaktól, Bonica a léc alá tartó labdát szögletre mentette.

87
    A REAC tartja a labdát, kényelmesen passzolgatnak a hazaiak.

85
    A REAC gólt szerzett!
    Pálmai húzta meg a labdát a bal szélen, centerezése után a hosszúról PERENDIC NEMANJA kapásból a hosszúba lőtt.

84
    Mezőnyben gyűrik egymást a csapatok, most egyik fél sem tudja veszélyes területre bejátszani a labdát.

82
    A vendégek jobbról ívelhettek be szabadrúgást, középen könnyedén tisztáztak a védők.

81
    Próbálkozik ugyan az ESMTK, a hazaiak már az idővel is jócskán játszanak.

79
    Az ESMTK mintegy húsz méterről végezhetett el szabadrúgást, Bukovec lőtt kapura, labdája a felső lécen csapttant.

77
    Labát buktatott, érkezett is a sárga lap.

76
    Popgeorgiev helyett Pálmai érkezett.

75
    Kiss Dávid helyett Horváth érkezett.

75
    KISS TAMÁS vállalta el a hazaiak büntetőjét, nem adott esélyt Bonica kapusnak.

74
    Nagy Imre cselezgetett a vendégek tizenhatosán belül, buktatása után a játékvezető azonnal a büntetőpontra mutatott.

73
    A hazaiakat feldobta a gól, ezekben a percekben beszorul az ESMTK.

71
    A rákospalotaiak jobbról ívelhettek be sarokrúgást, középen a bolyból CSISZÁR RICHÁRD GYULA mintegy hat méterről tette kapura, labdája a bal kapufáról a kapuba pattant.

69
    Bedobás után Kiss Tamás tíz méterről lőtt kapura, kísérlete a blokkról szögletre vágódott.

68
    Kollár mintegy 22 méterről végezhetett el szabadrúgást, labdája elakadt a sorfalban.

67
    Gyors kontrából megindult előre a REAC, Kiss Tamás és Popgeorgiev játszott össze, utóbbit buktatták, szabadrúgás a hazaiak javára.

66
    Sebestyén helyett Bukovec érkezett.

66
    Changeliya hosszú kirúgását a vendégek kapcsolták le, építkezhet az ESMTK.

65
    A hazaiak egymásután két szögletet is elvégezhettek, egyik sem jelentett veszélyt kapura.

64
    A REAC az elvégzett szabadrúgás után hamar elveszítette a labdát.

63
    Túri kapott sárga lapot feltehetően szövegelésért.

62
    Olay helyett Kiss Tamás a pályán.

61
    A rákospalotaiak ívelhettek be szabadrúgást az ESMTK tizenhatosára, a vendégvédők a helyükön voltak.

60
    Popgeorgievet buktatták, szabadrúgással jöhet a középpályáról a REAC.

59
    Kisebb belépő után Bonica rúgta előre a vendégek szabadrúgását, a REAC játékosa lekapcsolták.

58
    Kiegyenlített a küzdelem a pályán, egyik csapat sem tudja akaratát a másikra ráerőltetni.

57
    Murinai fejezte be lövéssel a vendégek támadását, mintegy húsz méterről suhintott kapura, méterekkel elkerülte a kaput.

56
    Nagy Imre indult meg előre nagy elánnal, majd hosszan indított, Bonica könnyedén összeszedte a labdát.

54
    Murinai balról betekert labdájára Changeliya mozdult ki jó ütemben.

53
    A hazaiak beívelt szabadrúgása veszélytelen, a vendégvédők fejjel kitessékelték a labdát.

52
    Buktatás után a REAC ívelhet be szabadrúgást a vendégek kapuja elé.

51
    Bedobás után az ESMTK birtokolja a labdát, a vendégek nem jutottal messzire támadásban.

50
    Újabb szögletet rúghattak a vendégek, középen a védők kivágták a labdát.

49
    Aktívan kezdi a második játékrészt az ESMTK, a vendégek bátran mennek előre.

48
    A vendégek jobbról beívelt szöglete veszélytelen, a hazai védők könnyedén felszabadítottak.

47
    Rögtön a második félidő elején egy nagy helyzet a vendégek előtt! Jobbról érkezett az ESMTK beadása, Sebestyén a hosszúról tette kapura, Changeliya bravúrosan mentett szögletre.

46
    Csepregi helyett Szabó érkezett.

46
    Pfister helyett Borsos érkezett.

46

A találkozót a REAC kezdte aktívabban, a hazaiak mezőnyfölénye a 15. percben érett góllá, ekkor Balázs mintegy húsz méterről pókhálózta ki a jobb felsőt.
    A félidő második felében több-kevésbé kiegyenlített volt a küzdelem a pályán, a vendégek a 33. percben egy jól eltalált szabadrúgással egyenlítettek.
    Maradjanak velünk a folytatásban is!

45

45
    Bonica lőtte előre a vendégek szabadrúgását, ezt követően a játékvezető lefújta az első félidőt.

45
    Kiss Dávid kapott sárga lapot belépőért.

44
    Kisebb szabálytalanság után az ESMTK végezhet el szabadrúgást saját térfeléről.

42
    Sikerült bejátszani a labdát a hazaiak védelme mögé, Bányai védője szorításában éles szögből nem sokkal emelt kapu fölé.

41
    Elég sok a szabálytalanság a pályán, ezúttal a hazaiak jöhetnek szabaddal a középpályáról.

40
    Csiszár cselezgetett a vendégek tizenhatosánál, a vendégek elválasztották a labdától, de aztán a REAC hamar visszaszerezte a játékszert.

39
    Nem sok hiányzott a vendégek újabb góljához. Az ESMTK beívelt szabadrúgása után Nemes hat méterről senkitől sem zavartatva fölé fejelt.

38
    Hosszan előrevágott labda a vendégektől, Changeliya együtt élt a játékkal.

37
    Kollár balról tekerte be a rákospalotaiak szabadrúgását az ESMTK kapuja elé, a labda veszélyesen csavarodott, de végül érintés nélkül hagyta el a játékteret.

35
    Murinai tekerte be az ESMTK szabadrúgását a hazaiak tizenhatosára, a védők felszabadítottak, majd kontrából azonnal megindult előre a REAC.

34
    Eddig két egyéni megoldás után két szép gólt láthattunk, mezőnyben valamivel aktívabb a REAC.

33
    Az ESMTK gólt szerzett!
    MURINAI BARNABÁS vállalta el a vendégek szabadrúgását, ballal mintegy húsz méterről védhetetlenül tekert a bal felsőbe.

32
    Csepregit buktatták, kecsegtető távolságból végezhet el szabadrúgást az ESMTK.

30
    Nagy bedobás a REAC tizenhatosára, megcsúsztatás után Changeliya összeszedte a labdát.

29
    Egymásután két szögletet is rúghattak a hazaiak, egyik sem jelentett veszélyt kapura.

28
    Kollár ívelte be a REAC szabadrúgását a vendégek kapuja elé, a védők szögletre mentettek.

27
    Buktatás után a hazaiak ívelhetnek be szabadrúgást az ESMTK tizenhatosára.

25
    Ezúttal a REAC jöhetett egy szöglettel, semmilyen veszélyt nem jelentett kapura.

24
    Murinai ívelte be a vendégek sarokrúgását, középen Balázzsal szemben már szabálytalankodtak, szabadrúgás kifelé.

23
    Kiss Dávid cselezgetett a jobb oldalon, a vendégek játékosa szögletet harcolt ki.

22
    Murinai felé ment egy mélységi indítás, a labda hosszú, Changeliya jött a kapujából és magabiztosan összeszedte.

21
    A vendégek egyelőre nem sokat mutattak, a rákospalotaiak irányítják a találkozót.

19
    Jobbról ívelhetett középre szögletet a REAC, Kollár nyolc méterről nem sokkal fejelt mellé.

18
    Kollár végezte el a hazaiak szabadrúgását, 24 méterről a sorfalba vágta a labdát.

17
    Szabálytalanság után a REAC végezhet el szabadrúgást 24 méterről.

15
    Góllá érett a hazaiak mezőnyfölénye! BALÁZS BÁLINT lopta a távolságot az ESMTK tizenhatosa előtt, majd szemben a kapuval mintegy húsz méterről nagy gólt ragasztott a jobb felsőbe. Szép egyéni akció.

14
    Nagy Imre suhintott kapura mintegy húsz méterről, lövése fölé ment.

13
    Bedobás után a rákospalotaiak építkeznek, beszorul most a vendégcsapat.

12
    Perendic lőtte be a labdát a vendégek tizenhatosára, a vendégvédők magabiztosan tisztáztak.

11
    A mérkőzésen eddig a hazaiak aktívabbak, az ESMTK többnyire a védekezéssel van elfoglalva.

10
    Csiszár kapott labdát a bal szélen, centerezését Bonica öklözéssel mentette.

9
    A vendégek ívelhettek be balról szabadrúgást a hazaiak tizenhatosára, a védők könnyedén felszabadítottak.

7
    Kollár vállalta el a hazaiak szabadrúgását, húsz méterről fölé-mellé tekert.

6
    Szabálytalanság után a rákospalotaiak végezhetnek el szabadrúgást mintegy húsz méterről.

5
    Perendic lopta a távolságot az ESMTK tizenhatosa előtt, bejátszása már pontatlan.

4
    Az első komoly helyzet a hazaiak előtt adódott! A REAC balról ívelhetett be szögletet, középen a rövidről fejjel megcsúsztatták, nem sokkal ment el a hosszú sarok mellett.

3
    A REAC passzolgat a középpályán, nehezen fejlődik fel a hazaiak támadása.

2
    Balról tekerték középre a labdát a vendégek, Changeliya könnyedén lehúzta.

Rákospalotai EAC: Changeliya – Balázs, Kollár, Labát, Olay – Lászka, Perendic, Nagy, Pfister – Popgeorgiev, Csiszár

Cserék: Kőhalmi – Borsos, Szlezák, Kiss Tamás, Emperger, Fézler, Pálmai

ESMTK: Bonica – Lázár, Nemes, Túri, Surányi – Bányai, Kiss Dávid, Müllerlei, Murinai – Csepregi, Sebestyén

Cserék: Imre – Németh, Horváth, Vörös, Bukovic, Mile, Szabó

Játékvezetők: Bereczki – Baghy, Sebestyén.

1

A 21. fordulóval folytatódik az NB III, a Közép csoportban többek között REAC – ESMTK találkozóra kerül sor.

A rákospalotaiak jelenleg rosszabb gólkülönbségüknek köszönhetően a negyedik helyen állomásoznak a bajnoki tabellán, míg az ESMTK a nyolcadik, de csak három ponttal lemaradva vendéglátójától.
    A REAC a tavaszi öt forduló alatt tíz pontot szerzett, eddig mindkét hazai mérkőzését megnyerte. A vendégek a múlt fordulóban hazai pályán kikaptak a Kozármislenytől, tavasszal eddig öt pontot gyűjtöttek.

A hazaiak saját környezetben valamivel esélyesebbek a győzelemre, de egy esetleges ESMTK győzelemmel sem borulna fel a világ rendje.

A mérkőzéshez mindenkinek jó szórakozást kívánunk!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 14:30 - kor kezdődik.

Gólok: 15. Balázs, 71. Csiszár, 75. Kiss Tamás (bünt.), 85. Perendic – 33. Murinai

Lapok:   77. Labát (REAC) – 45. Kiss Dávid (ESMTK), 63. Túri (ESMTK)

Rákospalotai EAC: Changeliya – Balázs, Kollár, Labát, Olay (62. Kiss Tamás) – Lászka, Perendic, Nagy, Pfister (46. Borsos) – Popgeorgiev (76. Pálmai), Csiszár

ESMTK: Bonica – Lázár, Nemes, Túri, Surányi – Bányai, Kiss Dávid (75. Bukovec), Müllerlei, Murinai – Csepregi (46. Szabó), Sebestyén (66. Bukovec)
    Cserék: Imre – Németh, Horváth, Vörös, Bukovec, Mile, Szabó

Játékvezetők: Bereczki – Baghy, Sebestyén